X Survive: Açık Dünya Oyunu

X Survive v1.770 Sınırsız Para MOD APK

X Survive v1.770 Sınırsız Para MOD APK

Updated on
İndir (196.0 MB)
İsim X Survive: Açık Dünya Oyunu X Survive: Açık Dünya Oyunu is the most famous version in the X Survive: Açık Dünya Oyunu series of publisher Free Square Games
Yayıncı Free Square Games
Tür Arcade
Boyut 196.0 MB
Versiyon 1.770
Tarih 14 Mar 2024
MOD Sınırsız Para
Mağaza Play Store
  • Sınırsız Para

X Survive Açık Dünya Oyunu MOD APK indir
Açık dünya sandbox oyunu sizi bekliyor! Basit yapı mekaniklerini ve yaratıcı özgürlüğü deneyimleyin. Harika bir manzaraya sahip bir ev inşa etmek veya yeni bir şehir inşa etmek için büyük bir katalogdan herhangi bir yapı taşını seçebileceğiniz bir açık dünya adasında bir Bilimkurgu yaşam simülatörü hayal edin. Sadece yaratıcı hayal gücünüzü serbest bırakın!


Yaratıcı gücünüzü ve hayatta kalma kapasitenizi serbest bırakın. Uzay aracı arızası sonrası mahsur kaldığınız bu gizemli adanın bilinmeyen patikalarını keşfedin. Mineralleri çıkarın ve terk edilmiş evlerde bulunan hurdalardan ihtiyacınız olan tüm yapı taşlarını yapın. “X” gezegeninde kendi hayalinizdeki üssünüzü veya şehrinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, internet olmadan yaratın, bu çevrimdışı bir oyun!

Üst düzey gerçekçi grafiklere sahip benzersiz hayatta kalma Bilim Kurgu yaşam simülatörü! Mobilya dahil tüm ortamlar etkileşimlidir. Madencilik mineralleri hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı. Tek ihtiyacınız olan, terraforming araçlarını kullanarak kum kazmak. Sandbox oyun tamircisi tarafından emsalsiz bir özgürlük seviyesi sağlanıyor!

Uyuyun, yiyin, için ve dinlenin, hatta bilgisayarınızda küçük mini oyunlar oynayın ama önce bir ev inşa edin. Başlangıçta hurdadan yapılmış basit bir sığınak olabilir, ancak durmayın, zanaat için daha fazla malzeme bulun ve basit sığınağı fütüristik bir üsse dönüştürebilirsiniz. Nihai yaratıcı yeteneğinizi kullanın ve yüzlerce fütüristik ev ile bir rüya şehri yaratın!

Çevrimdışı hayatta kalma kurma oyunu, telefonunuzda depolanan verileriniz ve oynamak için Wi-Fi veya İnternet gerekmez. Her zaman her yerde yaratıcı olun, cebinize kocaman bir evren sığar!

Hava durumu ve zaman sistemi, oyuna benzeri görülmemiş bir gerçekçilik getiriyor. İster hayatta kalma modunda bilinmeyen bir yolda yalnız bir kurt gibi dövüşüyor olun, ister yaratıcı sandbox modunda sadece üs kuruyor olun, her zaman keşfedilmeyi bekleyen sürprizler vardır!

Neden diğer oyunlar değil de “X Survive” seçilmelidir?
• Basit işçilik ve inşaat teknisyeni
• Şehir? Sorun değil, inşaatta büyük ölçekli olun
• Kalıntılardan hurda toplama kum kazmayı gerektirir
• Cebinizde açık dünya
• 3D korumalı alan
• Gelişmiş yaşam simülasyonu mekaniği
• Bir ev inşa etmek için olası herhangi bir blok
• Gerçekçi fizik
• Havalı sürüş ve birçok farklı araç
• Çok çeşitli yaratıcı fırsatlar
• Fütüristik ekipman
• Mineral madenciliği ve kazma
• Adada bir yerde uzay korsanları değerli kaynaklar içeren bir kutu bıraktı
• X Survive, tam anlamıyla oynamanız ve yaratıcı olmanız için kumlu bir kutudur.
• Çevrimdışı oyun, internet veya wifi gerekmez

PC düzeyinde grafiklerle desteklenen yüksek performanslı telefonlar ve tabletler için ultra grafik modu, genellikle mobil cihazlarda diğer oyunlarda görmeyeceğiniz bir şey.

Bir ev inşa etmek için 500’den fazla yapı taşı. Bilimkurgu ekipmanı, maden çıkarmaya, savaşmaya ve hatta kazmaya yardımcı olacaktır. Geniş ada birçok farklı şekilde değiştirilebilir. El işi malzemelerini keşfetmek kolay olacak. Oyun dünyasında gerçek bir etki yaratacak ve bu bilinmeyen gezegenin kumlarında kendi izlerinizi bırakacaksınız. Cebinizde büyük ada ve çiftçilikten keşfe kadar her şeyi yapma özgürlüğü.

“X Survive”, hayatta kalan biri olarak hangi maceraya atılmak istediğinize karar verdiğiniz benzersiz bir 3D açık dünya sanal oyundur. Oyun dünyasının bilinmeyen patikalarını keşfedin, hurdadan yapılmış basit bilimkurgu evlerinden karbondan yapılmış fütüristik konaklara kadar her şeyi yapın. Bir ev inşa etmek için tehlikeli çeteleri ve parçaları savuşturmak için malzeme arayın ve silahlar üretin. Bir yaşam simülatöründe olduğu gibi karakterinize iyi bakın, yaratın, keşfedin ve hayatta kalın. Pek çok oyun cebinizde böyle bir evrene sahip olmanıza ve çevrimdışı oyunlar olmanıza izin vermez!

Yeni inşa ettiğiniz evleri herkese gösterin! Tasarımınızı kamera moduyla yayınlayın, #xsurvive hashtag’ini kullanın ve arkadaşlarınızın ne kadar yaratıcı olduğunuzu görmesine izin verin!


İndir (196.0 MB)

Tüm Versiyonlar

X Survive: Açık Dünya Oyunu
X Survive: Açık Dünya Oyunu 1.770 MOD
Mart 19, 2024 196.0 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X