Minecraft

Minecraft v1.20.80.20 Premium MOD APK

Minecraft v1.20.80.20 Premium MOD APK

Updated on
İndir (0.97 GB)
İsim Minecraft Minecraft is the most famous version in the Minecraft series of publisher Mojang
Yayıncı Mojang
Tür Arcade
Boyut 0.97 GB
Versiyon 1.20.80.20
Tarih 14 Şub 2024
MOD Premium
Mağaza Play Store
  • Premium

Minecraft, hayal edebileceğiniz her şeye dönüştürebileceğiniz bloklardan oluşan bir oyundur. Sınırsız kaynakla Yaratıcı modda oynayın veya Hayatta Kalma modunda tehlikeyi savuşturmak için araçlar arayın. Minecraft: Bedrock Edition’da sorunsuz platformlar arası oynayarak tek başınıza veya arkadaşlarınızla maceraya atılabilir, madencilik için bloklar, keşfedilecek biyomlar ve arkadaş olunacak (veya savaşacak) moblarla dolu, sonsuz, rastgele oluşturulmuş bir dünyayı keşfedebilirsiniz. Minecraft’ta seçim sizin, bu yüzden istediğiniz gibi oynayın!


OYUNUNUZU GENIŞLETIN:
Minecraft Market – Marketteki en yeni toplulukları keşfedin! En sevdiğiniz içerik oluşturuculardan benzersiz dünyalar, dış görünüşler ve doku paketleri edinin.

Eğik çizgi komutları – Oyunun oynanış şeklini değiştirin: Eşyaları verebilir, mobları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler – Ücretsiz Eklentiler ile deneyiminizi daha da özelleştirin! Teknolojiye ilginiz varsa yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri odaklı davranışları değiştirebilirsiniz.

ÇOK OYUNCULU

Realms ve Realms Plus – Size özel sunucunuz olan Realms’te her zaman, her yerde, platformlar arası 10 arkadaşınızla oynayın. Realms Plus ile her ay yeni eklemelerle 150’den fazla Market ürününe anında erişin. Kendi özel Realms sunucunuzda arkadaşlarınızla paylaşın. Uygulama içi 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü deneyin.

Çok Oyunculu – Çevrimiçi ücretsiz bir Xbox Live hesabıyla 4’e kadar arkadaşınızla oynayın.

Sunucular – Ücretsiz devasa çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce kişiyle oynayın! Topluluk tarafından işletilen muazzam dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin!

DESTEK: https://www.minecraft.net/help
DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN: https://www.minecraft.net/

ÖNERİLEN MİNİMUM ÖZELLİKLER

Cihazınızın gereksinimlerini kontrol etmek için şu adresi ziyaret edin: https://help.minecraft.net/hc/en-us/articles/4409172223501


İndir (0.97 GB)

Tüm Versiyonlar

Minecraft
Minecraft Beta 1.20.80.21 | Final 1.20.71.01 MOD
Mart 16, 2024 760.1 MB

Mod Nedir:

Premium
Minecraft
Minecraft 1.20.80.20 MOD
Mart 2, 2024 0.97 GB

Mod Nedir:

Premium

Mojang

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X