Spider Fighter 3

Spider Fighter 3 v3.29.0 Sınırsız Para MOD APK

Spider Fighter 3 v3.29.0 Sınırsız Para MOD APK

Updated on
İndir (177.5 MB)
İsim Spider Fighter 3 Spider Fighter 3 is the most famous version in the Spider Fighter 3 series of publisher Starplay DMCC
Yayıncı Starplay DMCC
Tür Aksiyon
Boyut 177.5 MB
Versiyon 3.29.0
Tarih 8 Mar 2024
MOD Sınırsız Para
Mağaza Play Store
  • Sınırsız Para

Spider Fighter MOD APK indir
Merakla beklenen filmin oyununda nihai örümcek kahraman olmaya ve adalet için savaşmaya hazır mısınız? Peter olarak, ikonik örümcek kahramanın yerine geçecek ve şehri yıkımdan kurtarmak için kötü şöhretli şehir çetelerine ve hain kötü adamlara karşı savaşacaksınız.


Bu oyunla, sokaklarda sallanmak, engellerden kaçmak ve destansı savaşlarda düşmanları yenmek için örümcek yeteneklerinizi kullanırken kahraman aksiyonunun acelesini yaşayacaksınız. Oyun, çarpıcı grafiklere ve örümcek kahramanının dünyasını daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçiren sürükleyici bir hikayeye sahiptir. Oscorp ve Times Meydanı gibi film ve çizgi romanlardan ikonik yerleri keşfedin ve çeşitli kötü adamlarla yüz yüze gelin.

Oyunda ilerledikçe, her biri kendi benzersiz güçlerine ve yeteneklerine sahip yeni yeteneklerin ve kıyafetlerin kilidini açacaksınız. Klasik takım elbiseden gelişmiş demir takım elbiseye kadar, şehir çetelerinin size attığı her türlü zorluğun üstesinden gelme gücüne sahip olacaksınız.

Oyun ayrıca, gizli sırları ve koleksiyonları keşfederken şehirde dolaşabileceğiniz, yan görevleri tamamlayabileceğiniz ve farklı zorluklarla kendinize meydan okuyabileceğiniz bir açık dünya sanal modu da içeriyor. Şehri keşfetmek ve ana hikayeye ara vermek için mükemmel bir yol.

Bu sadece bir oyundan daha fazlası, destansı bir örümcek kahraman deneyimi. Çizgi roman, film ve aksiyon dolu oyunların hayranları için kendilerini örümcek kahramanın dünyasına kaptırmak, efsanenin bir parçası olmak ve gerçek bir süper kahraman gibi savaşmak için mükemmel bir fırsat. İlgi çekici oynanışı, çarpıcı grafikleri ve destansı hikayesi ile nihai örümcek kahraman deneyimi. Hemen indirin ve şehri nihai örümcek kahraman olarak kurtarmak için savaşa katılın!


İndir (177.5 MB)

Tüm Versiyonlar

Spider Fighter 3
Spider Fighter 3 3.30.0 MOD
Mart 16, 2024 177.0 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para
Spider Fighter 3
Spider Fighter 3 3.29.0 MOD
Mart 9, 2024 177.5 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para
Spider Fighter 3
Spider Fighter 3 3.28.35 MOD
Mart 4, 2024 177.6 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para/Kostüm
Spider Fighter 3
Spider Fighter 3 3.28.15 MOD
Şubat 23, 2024 180.2 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para/Kostüm

Starplay DMCC

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X