Basketbol: Basketball Battle

Basketbol: Basketball Battle v2.4.9 Sınırsız Para MOD APK

Basketbol: Basketball Battle v2.4.9 Sınırsız Para MOD APK

Updated on
İndir (60.0 MB)
İsim Basketbol: Basketball Battle Basketbol: Basketball Battle is the most famous version in the Basketbol: Basketball Battle series of publisher DoubleTap Software
Yayıncı DoubleTap Software
Tür Spor
Boyut 60.0 MB
Versiyon 2.4.9
Tarih 7 Mar 2024
MOD Sınırsız Para
Mağaza Play Store
  • Sınırsız Para

Basketbol Basketball Battle MOD APK indir
Her seviyeden oyuncunun erişebileceği kolay kontrollerle 1’e 1 sokak basketbolu maçlarında rekabet etmenizi sağlayan heyecan verici mobil spor oyunu Basketball Battle ile oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımaya hazır olun. İster tecrübeli bir basketbol profesyoneli olun, ister tamamen yeni başlayan biri olun, hemen devreye girip arkadaşlarınızın şutlarını bloke etmeye ve smaç basmaya başlayabilirsiniz.


Güçlü ama kolay kontrollerle Basketball Battle, basketbol sahasındaki oyuncunuzun tam kontrolünü size verir. Çembere gitmek ve kovalar atmak için pompa sahtekarlıklarını ve akıllı ayak hareketlerini kullanın ve büyük ödüller kazanmak için rakiplerinizin açılarını kırarak onları geride bırakın. Ateşi yakalamak ve oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için arka arkaya üç kova kazanın!

Basketbol Savaşı, ana oyun moduna ek olarak, çevrimiçi lider tablolarında dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı rekabet etmenize izin veren günlük etkinlikler sunar. Sahada oyununuzu kanıtlayarak profesyonel basketbol turnuvalarının kilidini açın ve kendi benzersiz tarzınıza ve stratejinize uyacak şekilde takımınızı kurun ve özelleştirin.

Her biri benzersiz sahalara ve mücadelelere sahip 100’den fazla turnuva ile bu oyun, becerilerinizi sergilemeniz ve sıralamalarda yükselmeniz için sonsuz fırsatlar sunuyor. Öyleyse ne bekliyorsun? Şimdi en iyi spor oyununda hakim olmaya başlama zamanı!

Özellikler:
● Kolay kontrollerle 1’e 1 sokak basketbolu!
● Blok atışları yapın ve arkadaşlarınıza Dunk yapın!
● Açıları kırın ve kovaları alın!
● Ateşe vermek için 3 kova kazanın!
● Çevrimiçi lider tablolarıyla günlük etkinlikler
● Büyük ödüllerle turnuvaların kilidini açın!
● Ekibinizi oluşturun ve özelleştirin!
● Eşsiz sahalara sahip 100’den fazla turnuva!

Biraz basketbol oynamaya hazır mısın?


İndir (60.0 MB)

Tüm Versiyonlar

Basketbol: Basketball Battle
Basketbol: Basketball Battle 2.4.9 MOD
Mart 9, 2024 60.0 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para

DoubleTap Software

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X