Rich Inc. Boşta Gerçek Hayat

Rich Inc v1.27.3 Sınırsız Para APK MOD

Rich Inc v1.27.3 Sınırsız Para APK MOD

Updated on
İndir (153.8 MB)
İsim Rich Inc. Boşta Gerçek Hayat Rich Inc. Boşta Gerçek Hayat is the most famous version in the Rich Inc. Boşta Gerçek Hayat series of publisher IDSIGames
Yayıncı IDSIGames
Tür Simülasyon
Boyut 153.8 MB
Versiyon 1.27.3
Tarih 15 Mar 2024
MOD Sınırsız Para
Mağaza Play Store
  • Sınırsız Para

Rich Inc Boşta Gerçek Hayat MOD APK indir
Hiç, çok varlıklı bir zengin olmayı ve milyoner bir kodaman gibi yaşamayı hayal ettiniz mi? Yaşam simülasyonu oyununda sıfırdan zirveye ulaşın ve kendi başarı hikayenizi yaratın. Doğru yaşam seçimlerini yapın ve beş kuruş parasızlıktan aşırı zenginliğe ulaşın!

EN ALTTAN BAŞLAYIN
Bu avare yaşam simülatöründe işsiz bir adama yardım edin ve onun şimdiye kadarki en zengin kişi olmasını sağlayın! Fakirlikten zenginliğe giden bu yol zorlayıcı olabilir ama aynı zamanda çok da çekici, çünkü nerede eğitim göreceğinizi ve çalışacağınızı seçebileceksiniz. Yoksa borsada mı veya kumarhanede mi oynayacaksınız?

EN İYİ YAŞAM İÇİN EĞİTİM
Üniversiteyi bitirin ve bir mücadeleyi kazanın. Kariyerinize bir dilenci olarak başlayın ve bilgi seviyenizi yükseltin. Satış müdürlüğünden hukuğa kadar farklılaşan kurslardan birini seçin. Patronunuzla arkadaşlık kurun ve daha hızlı terfi alın. Para simülatör oyunu sizi bekliyor!

BAŞARILI BİR KAPİTALİST OLUN
Averelik eden bir işadamına dönüşün, zengin bir hayat yaşamanın nasıl bir şey olduğunu öğrenin. Bir yönetici, bir yatırım danışmanı, müdür yardımcısı veya bir start-up yatırımcısı… Ne tür bir iş istediğinize siz karar verin. Kahramanınız için doğru seçimleri yapın. Turnayı gözünden vurup milyarder olmak ister misiniz? Bunu yapın, her halükarda karakteriniz aç bir halde sokaklara düşecek.

KENDİ YERİNİZİ EDİNİN
Sokaklardan bir yurda taşının, burada 5’ten fazla kişi var – eğlenceli ama kalabalık. Sonra küçük ama şirin bir daireye geçin. Gelecekte, sayamayacağınız kadar çok paranız olduğunda yaşamak için bir malikane, villa, konak ve hatta özel bir ada arasından seçim yapabilirsiniz!

İLİŞKİLER KURUN
Bir ilişkiye girin, evinizin hanımı olması için gelmiş geçmiş en şirin kızı seçin! Onunla evlenecek mi yoksa en iyisini aramaya devam mı edeceksiniz, karar verin. Birlikte yaşayın, ilişkiyi daha da güçlendirin ve sonunda evlenin! Çocuklarınız olsun ve onları büyütün.

SAĞLIĞINIZI VE MUTLULUĞUNUZU YÖNETİN
Sağlık ve mutluluk ölçeğinin yüzdesini sabit bir seviyeye geri getirin. Mutluluk göstergesinin sabit kalması için karakterin isteklerini karşılayın

RICH INC. YAŞAM SİMÜLATÖR OYUNUN ÖZELLİKLERİ:
– Zavallı bir dilenci olarak başlayın ve hayatta kalmaya çalışın;
– Zengin olun ve mümkün olduğunca çok para kazanın;
– Yeni kıyafetler, daireler, arabalar satın alın veya yatırım yapın;
– Hedefe ulaşmak ve milyarder olmak için doğru seçimleri yapın
– Bu para artırma oyununda kahraman olun;
– Kodaman hayatında oyunu kolay oynamanın tadını çıkarın: sadece seçim yapın ve ekrana dokunun.
– Fakirlikten zenginliğe giden yolda dokunarak ilerleyin ve en zengin kişi olun;
– Borsada işlem yapın veya kendi işinizi kurun;
– Hayatınızın patronu olup mutlu olun!

Bu zengin maceralarla dolu heyecan verici oyuna katılın, para kazanın ve 100 yıllık yaşam simülatöründe avare geçen hayatın tadını çıkarın. Harika bir kariyer inşa edin ve büyük para kazanın. Para ticareti simülasyon oyunumuzda milyarder olmak için kendi işinizi yönetin. Zengin bir kapitalistin yaşam tarzını Rich Inc. oyununda deneyin.

Başarıya giden yolda dokunarak ilerleyin ve bir kodaman gibi hissedin!


İndir (153.8 MB)

Tüm Versiyonlar

Rich Inc. Boşta Gerçek Hayat
Rich Inc. Boşta Gerçek Hayat 1.27.3 MOD
Mart 19, 2024 153.8 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para
Rich Inc. Boşta Gerçek Hayat
Rich Inc. Boşta Gerçek Hayat 1.27.2 MOD
Mart 3, 2024 155.3 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para

IDSIGames

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X