Dead God Land: Survival Games

Dead God Land v0.0.0186 Sınırsız Para APK MOD

Dead God Land v0.0.0186 Sınırsız Para APK MOD

Updated on
İndir (761.4 MB)
İsim Dead God Land: Survival Games Dead God Land: Survival Games is the most famous version in the Dead God Land: Survival Games series of publisher DevVision Games
Yayıncı DevVision Games
Tür Rol Oyunu
Boyut 761.4 MB
Versiyon 0.0.0186
Tarih 14 Mar 2024
MOD Sınırsız Para
Mağaza Play Store
  • Sınırsız Para

Dead God Land Survival Games MOD APK indir
Dead God Land – sizi bekleyen birçok macera, bina ve işçiliğe sahip bir hayatta kalma oyunudur!
Bu korkunç adalardaki zombiler çok vahşi. Hayatta kalabileceğim bir sığınak olması iyi bir şey. Bak, burada harika silahlar yaptım. Şimdi kabuslar gece safarilerine dönüşecek ve zombi dünyasında hayatta kalacağız! 🙂 – Rick, ölü bir zombinin önünde çivili büyük bir sopayı sallarken gülümsedi. Bir adada zombi ordularıyla birlikte hayatta kalmak herkesin katlanabileceği bir şey değildir. Yürüyen ölülerle uğraşmak, Rick’in akıl sağlığını korumasına ve bu adalara geldiği önemli görevi unutmamasına izin verdi.


Dürüst olmak gerekirse, buraya geldiğimde bunun zombi kıyameti olduğunu düşündüm! Mutantlar, yaşayan ölüler ve birbirleriyle savaşan tüm insan fraksiyonları. Adaya varır varmaz dağıldık. Hazırlanmak için zaman yoktu, çünkü en başından beri yürüyen ölüler tarafından saldırıya uğradık, ancak onlara yürüyüşçü demek zor – sporculardan daha hızlı koştular. Bunun tek yönlü bir bilet olduğunu hemen anladım, bu yüzden bu garip görevi yerine getirmek yerine saklanacak yer aramaya başladım. Ve yanılmadım; inişten bir gün sonra savaşçılarımızla iletişim kesildi. Grubumdan herhangi birinin hayatta kaldığından şüpheliyim! – Rick kayıt cihazını kapattı, başını timsahın üzerine eğdi ve devam etti – Sonunda kendi timsah ayakkabılarımı yapabilirim :).

Bugün dünyadaki son günüm olacağını düşündüm! Yağmaladığım sığınağın açık çelik kapısından koca bir zombi dalgası girdi. Makinenin arkasına saklandım, sonra dışarı koştum ve hepsini içeri kilitledim. Klimayı önceden kapattım, ha ha. Ah, o zombiler havasız ölmeye başladığında ne kadar şaşırdım, hatta orada bir şeyler çığlık attılar. Ve cesetlere baktığımda, onların benim ekibim olduğunu anladığımda daha da şaşırdım!!!! Bu ada beni deli ediyor, uzun zamandır bu kadar ganimet görmemiştim 🙂 – Kendi kendine mırıldanan Rick, cephane, zırh ve çok sayıda değerli ganimet dolu bir vagonu arkasından sürerken sırıttı.

Kim bilir ne kadar zaman geçmişti. Bu rol yapma oyunları hayatımın bir parçası oldu. Kesinlikle bir patron olmalı. Onu bulmalı ve yok etmeliyim!

Dead Island, herkesin kendi yolunda çıldırdığı bir kıyamet dünyasıdır. Bu rol yapma oyunlarında barınağınızı inşa etmeli ve geliştirmelisiniz, eşyalar üretmelisiniz ve kaynakları çıkarmalısınız!

Dead God Land: Zombie Games oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin:
Ayar çağdaş.
Tür – Hayatta kalma unsurları içeren RPG (rol yapma oyunları).
Çok oyunculu – kooperatif ve PvP modları gelecek güncellemelerde planlanmaktadır.
Özellikler:
Çok çeşitli eşyalarla üretim (kıyafetten alevli bir kılıca kadar)
Barınak için çeşitli iç mekanlar
Kaynak çıkarma (ahşaptan nadir minerallere)
Vahşi hayvan avı
İlginç hikaye
Çok sayıda görev ve bilmece
Mini oyunlar
NPC’lerle ticaret yapın
Klanlar (geliştirme aşamasında)
Kooperatif (geliştirme aşamasında)
Sınırsız ganimet
Dedektif soruşturmaları

İşbirliği modunda, patronlara yönelik görevleri ve baskınları birlikte tamamlamayı planlıyoruz. Ayrıca PvP Arena’yı da eklemeyi planlıyoruz, böylece oyuncular kimin en havalı olduğunu bulabilirler! Gelecekte, kooperatif veya PvP modunu seviyorsanız, bir MMO modu yapmaya çalışacağız.

Adada hayatta kalmak kolay değil. Kendine bir sığınak inşa etmelisin. Zombi dalgaları sizi ayakta tutacak, evinizin duvarlarını yıkacak. Diğer oyuncular sığınağınıza baskın yapacak. Sizi soyan oyunculardan intikam alma fırsatına sahip olacaksınız.

Yeni silahlar ve zırhlar üretmek için kaynakları araştırın. Çok fazla ganimetin yanı sıra birçok tuzağı da gizleyen askeri sığınağı keşfedin.

Adalara dağılmış görevlerde ve notlarda açıklanan özel şekillerde öldürülebilen patronlarla karşılaşacaksınız.


İndir (761.4 MB)

Tüm Versiyonlar

Dead God Land: Survival Games
Dead God Land: Survival Games 0.0.0186 MOD
Mart 16, 2024 761.4 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para
Dead God Land: Survival Games
Dead God Land: Survival Games 0.0.0185 MOD
Mart 14, 2024 761.3 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para
Dead God Land: Survival Games
Dead God Land: Survival Games 0.0.0184 MOD
Mart 9, 2024 760.0 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para

DevVision Games

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X