Duvar Kağıtları HD - Walli

Walli Duvar kağıtları HD v2.12.72 Premium MOD APK

Walli Duvar kağıtları HD v2.12.72 Premium MOD APK

Updated on
İndir (39.53 MB)
İsim Duvar kağıtları HD - Walli Duvar kağıtları HD - Walli is the most famous version in the Duvar kağıtları HD - Walli series of publisher Tap AI
Yayıncı Tap AI
Tür Kişiselleştirme
Boyut 39.53 MB
Versiyon 2.12.72
Tarih 28 Şub 2024
MOD Premium
Mağaza Play Store
  • Premium

🎉🎉 Walli duvar kağıtları, Google Pixel cihazlarında ve Google Duvar Kağıdı uygulamasında bulunur. Google tarafından seçilmekten gurur duyuyoruz. 🎉🎉

Ortalama olarak, günümüzde telefonumuzu günde yüzden fazla kontrol ediyoruz. İlk gördüğümüz şey olan telefon duvar kağıdımız ruh halimizi gerçekten etkileyebilir ve aynı zamanda benzersiz kişiliğimizi ifade etmenin harika bir yoludur.

Bu nedenle, her zaman elinizin altında harika bir duvar kağıdı olduğundan emin olmak için yaratıcı bir duvar kağıdı uygulaması olan Walli’yi başlattık. Telefonunuzu her elinize aldığınızda sizi mutlu edecek ve harika hissettirecek ilham verici ve güzel duvar kağıtlarını kolayca bulabilmenizin önemli olduğunu düşünüyoruz.

Bu, her zamanki çiçek, araba ve manzara fotoğraflarını sunan başka bir duvar kağıdı ve arka plan uygulaması değildir

Yaratıcı duvar kağıtları | Walli, cihazınız için sanatçılar tarafından özel olarak yapılmış benzersiz ve harika duvar kağıtlarından oluşan yüksek kaliteli, seçkin bir koleksiyondur. Telefonunuz ve tabletiniz hiç bu kadar güzel olmamıştı 🙂

En iyi sanatçılardan oluşan bir topluluk | Walli aynı zamanda dünyanın dört bir yanından, her biri kendine özgü stile sahip, Walli ekibi tarafından özenle tek tek seçilen seçkin bir sanatçı topluluğudur. Sizin aramanıza gerek kalmaması için dünyanın dört bir yanındaki en iyi grafik sanatçılarını araştırdık. Yeni yetenekler keşfedin, resimlerine göz atın ve mobil veya tablet için bir sonraki favori duvar kağıdınızı bulun!

Sanatçılar çalışmaları için ödüllendiriliyor | Uygulamamızı kullanarak, sanatçıların sanatlarının tanınmasına yardımcı olacaksınız. Katılan her sanatçıyı kazancımızı onlarla paylaşarak ödüllendiriyoruz.

Walli’nin Ana Özellikleri

Yeni Özellik! Otomatik duvar kağıdı değiştirici: Yeni Walli Playlist özelliği ile duvar kağıdınızı otomatik olarak değiştirin. Beğendiğiniz görüntüleri seçin, OYNAT’a basın ve duvar kağıdınız otomatik olarak tercih ettiğiniz sıklıkta karışacaktır. Umarız beğenirsiniz!

– 3 ana bölümden oluşan harika duvar kağıtlarımız arasında kolayca gezinin:
+ Öne Çıkanlar: Walli ekibinin önerdiği duvar kağıtlarını kontrol edin.
+ Popüler: Diğer kullanıcılara göre en iyi duvar kağıtlarının neler olduğunu öğrenin.
+ Son: Uygulamadaki en yeni duvar kağıtlarını keşfedin.
+ Farklı temalarda koleksiyonlar

– En sevdiğiniz sanat eserlerini beğenin ve daha sonra kişisel profilinizde hızlıca bulun.

– Uygulamadan çıkmadan yeni bir duvar kağıdı ayarlayın: yeni favori duvar kağıdınızı seçin ve doğrudan uygulamadan telefonunuzun arka planını değiştirin. Sadece resme dokunun ve “duvar kağıdı yap” seçeneğini seçin.

– Çeşitli temalarda çok çeşitli duvar kağıtları: fotoğraflar, 4, siyah, amoled, anime duvar kağıtları, karanlık duvar kağıtları, araba, uzay, manga, hayvanlar, soyut, eğlenceli, renkli… Her zevke ve ruh haline uygun arka planlar sunuyoruz!

– Birden çok boyutta duvar kağıdı mevcuttur: Duvar kağıdını indirmeden önce, Walli sizi cihazınıza en uygun çözünürlüğe yönlendirecektir.

– Tercih ettiğiniz sanatçıları tanıyın: hd duvar kağıtlarımızın her biri, sanatçı profil sayfasına bağlıdır. Küçük bir biyografi ve web sitesine ve sosyal ağlarına doğrudan bağlantılar sayesinde, mevcut tüm sanat eserlerini görebileceksiniz ve sanatçı hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz.

Kullanım Koşullarına İlişkin Hatırlatma: Walli’de sunulan tüm sanat eserleri yalnızca Kişisel Kullanım içindir! Sanat eserlerinden birini ticari amaçla kullanmak istiyorsanız, lütfen sanatçıyla iletişime geçin.


İndir (39.53 MB)

Tüm Versiyonlar

Duvar Kağıtları HD - Walli
Duvar Kağıtları HD - Walli 2.12.72 MOD
Şubat 28, 2024 39.53 MB

Mod Nedir:

Premium

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X