Wallcraft – Duvar Kağıtları HD

Wallcraft – Duvar kağıtları HD v3.39.0 Premium MOD APK

Wallcraft – Duvar kağıtları HD v3.39.0 Premium MOD APK

Updated on
İndir (57.4 MB)
İsim Wallcraft – Duvar kağıtları HD Wallcraft – Duvar kağıtları HD is the most famous version in the Wallcraft – Duvar kağıtları HD series of publisher Nebuchadnezzar DOO
Yayıncı Nebuchadnezzar DOO
Tür Kişiselleştirme
Boyut 57.4 MB
Versiyon v3.39.0
Tarih 23 Oca 2024
MOD Premium
Mağaza Play Store
  • Premium

Wallcraft duvar kağıdı uygulamasını indirin ve kilit ekranı için estetik 4k duvar kağıdını edinin: HD duvar kağıtları ve arka planlar.

– Cihazınız için uyarlanmış 4k duvar kağıdı.
Wallcraft uygulamasında sadece ekranınızın boyutuna uygun duvar kağıtları ve arka planlar sizin için görüntülenecektir. Tüm görüntüler HD ve çeşitli çözünürlüklerde 4k ve 8k olarak yüksek kalitededir.

– Özel estetik 4k Duvar Kağıdını indirin.
Paralaks efektli 4d canlı duvar kağıtları. Telefonunuzu tutarken hareket eden inanılmaz duvar kağıtları ve arka planlar elde edin. Şaşırtıcı ve dinamik canlı HD estetik duvar kağıtlarımızı deneyin!

– Çift dinamik duvar kağıdı – sizi ve arkadaşlarınızı ifade etmenin yeni yolu.
Ana ekran ve kilit ekranı için iki duvar kağıdı ve arka plana sahip tek bir fikir. Ve sanatçılarımız tarafından yaratılan tek özel arka planlar.

– HD duvar kağıdının yalnızca dürüst boyutu, artış yok.
WallpapersCraft uygulamasında kalitesiz duvar kağıtları ve arka planlar görmezsiniz, böylelerini eklemiyoruz. 4k duvar kağıdımızın ekranınızın çözünürlüğü için doğru boyutta olmadığını görmeyeceksiniz. Büyük ekranlı cihazlar dahil tüm cihazları destekliyoruz: 1080×1920 piksel (Full HD, 1080p) ve 2160×3840 piksel (Ultra HD, 4K).

– Ekranınızın altında 4k duvar kağıdının manuel olarak kesilmesi.
Wallcraft uygulamasındaki tüm duvar kağıtları ve arka planlar, 4k ve 8k farklı çözünürlüklerde cep telefonlarınız için mükemmel resimlerin keyfini çıkarmanız için manuel olarak kırpıldı.

– Her gün ve her saat yeni 4 boyutlu canlı duvar kağıdı ve 3 boyutlu arka planlar.
540×960 piksele kadar ekranlar için 80.000’den fazla güzel estetik duvar kağıdı; 1080×1920 piksel ekran için 10.000’den fazla Full HD duvar kağıdı; 2K ekran 1440×2560 piksel olan akıllı telefonlar için 5000’den fazla duvar kağıdı ve arka plan, 2160×3840 piksel ekranlı telefonlar için 1000’den fazla 4K duvar kağıdı.

– Şu anda gerçek 4d canlı duvar kağıtları.
Dünyadaki tüm trendleri takip ediyoruz. Bizden en son arka plan resimlerini bulacaksınız. Dünyanın en güzel yerleri, şehirler, ülkeler ve her türlü ruh hali ve arzu için harika duvar kağıtları.

– Kullanım kolaylığı ve daha fazlası değil.
Sizin için en uygun ve basit uygulamayı yapmaya çalıştık, gereksiz olan her şeyi kaldırdık ve ana şeye, duvar kağıdına ve kalitesine odaklandık.

– Canlı HD arka plan resimlerinin telefonunuza girmesine izin verin!
Duvar kağıdını telefon ekranınızda android veya tablette ayarlayabilirsiniz. Ayrıca kilit ekranında veya her iki ekranda da güzel 4d canlı duvar kağıdını aynı anda ayarlayabilirsiniz. Android için güzel resimler, hayatın zorluklarından daha kolay kurtulmanıza yardımcı olacak! Telefonunuzda ve tabletinizde Fotoğraf 3D canlı duvar kağıdı ve arka planları, onu çok daha güzel ve çekici hale getirecek!


İndir (57.4 MB)

Tüm Versiyonlar

Wallcraft – Duvar Kağıtları HD
Wallcraft – Duvar Kağıtları HD v3.39.0 MOD
Şubat 23, 2024 57.4 MB

Mod Nedir:

Premium

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X