Sniper Zombie 3D Game

Sniper Zombie 3D Game v2.42.1 Sınırsız Para MOD APK

Sniper Zombie 3D Game v2.42.1 Sınırsız Para MOD APK

Updated on
İndir (196.2 MB)
İsim Sniper Zombie 3D Game Sniper Zombie 3D Game is the most famous version in the Sniper Zombie 3D Game series of publisher VNGGames Studios
Yayıncı VNGGames Studios
Tür Aksiyon
Boyut 196.2 MB
Versiyon 2.42.1
Tarih 10 Mar 2024
MOD Sınırsız Para
Mağaza Play Store
  • Sınırsız Para

Sniper Zombie D Game MOD APK indir
SNIPER ZOMBIE 3D, denemeniz gereken yeni temalarda devasa bir çevrimdışı kampanya modu ve gerçek zamanlı çok oyunculu PvP savaşı ile heyecan verici ve gerçekçi bir keskin nişancı oyunudur.

Kesintisiz bir aksiyon atış oyununa hazır mısın ve bu keskin nişancının suikastçı arenasında en iyi zombi keskin nişancısı olmaya hazır mısın? Cep telefonlarındaki en ilginç çevrimdışı keskin nişancı zombi atış oyunlarında en iyi oyunu deneyimleyelim.

★ HİKAYE SÜRÜMLÜ KESKİN KESKİN ATIŞ OYUNU ★
– Kampanya Modu: Bu keskin nişancı zombi oyununda atış için saf görevler, hedeflenen düşmanlara saldırmak veya ordu zombisini vurmaktır. Bu çevrimdışı atış oyununu daha çekici kılan şey, şehri savunmak için rakibe ve zombilere karşı eğlenceli çevrimdışı kampanyalarda kendinizi kesintisiz aksiyonla harika bir maceraya itmektir.
– Günlük görevler: Hayatta kalma için bu çevrimdışı atış oyunu, tonlarca bağımlılık yapan görev sağlar, ancak yine de oynaması ve seviye atlaması kolaydır. Ölümcül bir cephanelikten en son modern silahların kilidini açmak için günlük zorlukları yenelim, onlarca kişiye saldırmak için atış becerilerinizi sürekli olarak yükseltin. tsunami zombi.

★ ÇEVRİMDIŞI ÇOK OYUNCULU KESKİN NİŞANCI ÇEKİM OYUNU ★
Sniper Zombie, oyunculara çevrimiçi veya çevrimdışı, sınırsız saatlerce çok oyunculu eğlence için çeşitli oyun modları sunan, heyecan dolu, aksiyonla dolu çok oyunculu bir çevrimdışı FPS oyunudur. PvP gerçek zamanlı savaş simülatörü oyununu oynamak tamamen ücretsizdir. Bu harika zombi oyununda dünyanın en iyi keskin nişancı suikastçısı olmak için çok oyunculu bir arenada savaşmanın keyfini çıkarın. Çevrimdışı PvP çok oyunculu ve keskin nişancı zombi oyunlarının hayranıysanız, silahlı atış için bu çevrimdışı oyunu indirmekten çekinmeyin.

★ MUHTEŞEM ÖZELLİKLERE SAHİP HARİKA KESKİN NİŞANCI ZOMBİ OYUNU ★
Bu eğlenceli zombi keskin nişancı oyunu, 100’den fazla bağımlılık yaratan zorlu görev ve düzenli olarak gerçekleşen çok sayıda özel durumla birçok zorlu çevrimdışı mod içerir.
– 100’den fazla zorlu görev: destansı keskin nişancı tüfekleri toplayın, çılgın zombi ordusunu vurun, zombi kıyametinde hayatta kalın, masum insanları kurtarmak için suçları alt edin ve daha fazlasını yapın.
– 150’den fazla gerçekçi silah: Keskin Nişancı tüfekleri, Saldırı tüfekleri, Simülatör silahları, Av Tüfekleri ve Tabancalar, benzersiz mermiler, toplayın ve yükseltin… Çevrimdışı keskin nişancı zombi silahı atış simülatörü oyunundaki silah çeşitliliği sizi şaşırtacak.
– Bu çevrimdışı zombi oyununda gerçekçi ses ve keskin nişancı-3D grafikleri deneyimlemeniz için keskin nişancı ultra gerçekçi 3D grafiklere sahip 15+ inanılmaz harita.
– Keşfedilecek çok çeşitli zombiler ve kötü adamlar: Bu 3D çevrimdışı oyunda hedeflere ateş etmek tahmin edilemez ve tehlikelidir. Zombiler ve kötü insanlar her yerde gizlidir, arkanızda bile saklanacak yer yoktur. Masum insanlara zarar vermek isteyip istemediğinizi tespit etmeye odaklanın.
– Tek oyunculu olarak oynayın veya dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve diğer suikastçılarla oynamak için gerçek zamanlı PvP savaşına katılın, çevrimiçi ve çevrimdışı oynayın.
– Çevrimdışı modda 5’e 5 eğlenceli keskin nişancılık görevleriyle taktiksel olun veya topyekun çok oyunculu savaş için çevrimiçi olun.

★ Dead Target, Zombie Hunter, Dead Warfare ve Mad Zombies ★ Sniper Zombie 3D gibi ünlü çevrimdışı harika zombi atış oyunlarının yaratıcılarından, keskin nişancımız için ideal atış deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyacak.

Artık dünyanın son umudusun. Arenaya atlayarak yenilmez silahlar toplayın, diğer keskin nişancılarla savaşın, zombilerin onlara bulaşmasını ve onları öfkeyle yok etmesini önleyin.

Hayatta kalma oyunu için bu heyecan verici zombi atışında en iyi keskin nişancı atıcısı olmaya hazırlanın! Sniper Zombie 3D’nin son derece eğlenceli oynanışını şimdi indirin ve deneyimleyin!


İndir (196.2 MB)

Tüm Versiyonlar

Sniper Zombie 3D Game
Sniper Zombie 3D Game 2.42.1 MOD
Mart 12, 2024 196.2 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para

VNGGames Studios

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X