Duolingo: Dil Dersleri

Duolingo: Dil Dersleri v5.141.2 Premium MOD APK

Duolingo: Dil Dersleri v5.141.2 Premium MOD APK

Updated on
İndir
İsim Duolingo: Dil Dersleri Duolingo: Dil Dersleri is the most famous version in the Duolingo: Dil Dersleri series of publisher Duolingo
Yayıncı Duolingo
Tür Eğitim
Versiyon 5.141.2
Tarih 3 Mar 2024
MOD Premium
Mağaza Play Store
  • Premium

Dünyanın en fazla indirilen eğitim uygulamasıyla yeni bir dil öğren! Duolingo, kısa süren hızlı derslerle 40’ın üzerinde dil öğrenmenin eğlenceli ve ücretsiz uygulaması. Konuşma, okuma, dinleme ve yazma alıştırmaları yaparak kelime hazneni ve dil bilgisi becerilerini geliştir.

Dil uzmanlarının tasarladığı ve dünya üzerinde yüz milyonlarca öğrencinin keyfini sürdüğü Duolingo; İspanyolca, Fransızca, Çince, İtalyanca, Almanca, İngilizce ve daha fazla dilde gerçek konuşmalara hazır olmanı sağlar.

Dil öğrenmenin sebebi tatil, okul, kariyer, aile ve arkadaş ya da beyin egzersizi dahil ne olursa olsun, Duolingo ile öğrenmeye bayılacaksın.

Neden Duolingo?

• Duolingo hem etkili hem de eğlencelidir. Oyuna benzer dersler ve şen şakrak karakterler; konuşma, okuma, dinleme ve yazma becerilerini sağlamlaştırmana yardımcı olur.

• Duolingo işe yarıyor. Dil uzmanlarının tasarladığı Duolingo; bilime dayalı öğretim metodolojisine sahip olmakla beraber dil öğrenimine uzun vadede bağlı kalmayı teşvik ettiği kanıtlanmıştır.

• İlerlemeni takip et. Alıştırma yapmayı günlük bir alışkanlık haline getirerek eğlenceli ödüller ve başarılarla dil öğrenme hedefleri üzerine çalış!

• 500 milyonun üzerinde öğrenciye katıl. Global topluluğumuzla birlikte öğrenirken rekabetçi Puan Tablolarıyla motive kal.

• Dil kurslarının hepsi ücretsiz. İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Portekizce, Türkçe, Hollandaca, İrlandaca, Danca, İsveççe, Ukraynaca, Esperanto, Lehçe, Yunanca, Macarca, Norveççe, İbranice, Galce, Arapça, Latince, Hawaiice, İskoç Galcesi, Vietnamca, Korece, Japonca, İngilizce ve hem de Yüksek Valyria Dillerini öğren!

Duolingo hakkında dünya ne diyor⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️:

Editörün Seçimi ve “En İyilerin En İyisi” —Google Play

“Açık ara en iyi dil öğrenme uygulaması.” —The Wall Street Journal

“Bu ücretsiz uygulama ve web sitesi denediğim tüm dil öğrenme metodları arasında en etkili olanı… derslerin konuşma, çeviri, çoktan seçmeli şeklindeki kısa soruları beni daha fazlası için tekrar gelmeye devam ediyor.” —The New York Times

“Duolingo, eğitimin geleceğindeki sırrı elinde tutuyor olabilir.” — TIME Magazine

“…Duolingo neşeyle dolu, tasasız ve eğlenceli…” — Forbes

Duolingo hoşuna gittiyse, Süper Duolingo’yu 14 günlüğüne ücretsiz dene! Bir dili hızlı bir şekilde reklamsız, Sınırsız Can ve Aylık Seri Onarımı gibi eğlenceli avantajlar alarak öğren.

İstediğin her bir geri bildirimi [email protected] adresine gönder

https://www.duolingo.com adresinden Duolingo’yu web sitesinde kullan

Gizlilik Politikası: https://www.duolingo.com/privacy


İndir

Tüm Versiyonlar

Duolingo: Dil Dersleri
Duolingo: Dil Dersleri 5.144.2 MOD
Mart 25, 2024 49.5 MB

Mod Nedir:

Premium
Duolingo: Dil Dersleri
Duolingo: Dil Dersleri 5.142.4 MOD
Mart 14, 2024 63.7 MB

Mod Nedir:

Premium
Duolingo: Dil Dersleri
Duolingo: Dil Dersleri 5.141.2 MOD
Mart 3, 2024

Mod Nedir:

Premium
Duolingo: Dil Dersleri
Duolingo: Dil Dersleri 5.140.2 MOD
Şubat 22, 2024 60.5 MB

Mod Nedir:

Premium

Duolingo

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X