Blockmods

Blockmods v1.9.40.1 Sınırsız Para MOD APK

Blockmods v1.9.40.1 Sınırsız Para MOD APK

Updated on
İndir (822.8 MB)
İsim Blockmods Blockmods is the most famous version in the Blockmods series of publisher Blockman GO studio
Yayıncı Blockman GO studio
Tür Aksiyon
Boyut 822.8 MB
Versiyon 1.9.40.1
Tarih 12 Mar 2024
MOD Sınırsız Para
Mağaza Play Store
  • Sınırsız Para

Blockmods MOD APK indir
Bedwars bir ekip çalışması PVP oyunudur, gökyüzündeki adalarda rakiplerinizle savaşacak, yatağınızı koruyacak ve yeniden doğmalarını önlemek için rakiplerinizin yatağını yok etmeye çalışacak, oyunu kazanmak için tüm rakipleri yeneceksiniz!


Ekip Çalışması⚔️
4 takıma ayrılmış 16 oyuncu, farklı adalarda ortaya çıkıyor, rakiplerinize saldırmak için bloklarla köprüler kurun ve düşmanlarınızın yataklarını daha kolay yok edebilmeniz için silahlarınızı ve eşyalarınızı yükseltmek için kaynaklarla yarışın! Dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet etmek için saniyeler içinde eşleştirin, meydan okuma noktaları sizi bekliyor!

Çoklu Mod🏰
Rastgele seçilen farklı haritalarda Solo, Duo, Quad üç mod, farklı stiller, farklı taktikler, ister solo ister arkadaşlarınızla sıraya girerseniz, saniyeler içinde eşleşebilir ve bağımlılık yapan ve yoğun oyun temposunun tadını çıkarabilirsiniz.

Ürün Çeşitleri💣
Topladığınız kaynaklar, keşfetmeniz için rakiplerinizi yenmek için farklı yollar ve taktikler ile farklı türde bloklar, silahlar, araçlar, yangın bombası, tuzaklar ve daha fazla öğe satın alın. senin hayal gücün!

Canlı Zamanlı Sohbet😎
Birlikte oynayacak arkadaş bulamıyor musunuz? Bedwars yerleşik sohbet sistemlerine sahiptir, dilinizi otomatik olarak tanımlar ve sizi doğru kanalla eşleştirir, böylece çevrimiçi olarak daha fazla arkadaş edinmek için sizinle aynı dili konuşan oyuncularla iletişim kurabilirsiniz!

Özel Avatar🎲
Birden fazla kategori için özelleştirilmiş görünümler, aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce avatar görünümü, her zaman size uygun bir seçenek olacak, Bedwars’ta kendinize benzersiz bir görünüm sunun!

Herhangi bir geri bildiriminiz veya öneriniz varsa, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.
Bağımsız [email protected]


İndir (822.8 MB)

Tüm Versiyonlar

Blockmods
Blockmods 1.9.40.1 MOD
Mart 14, 2024 822.8 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X