Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu

Asphalt 8 v7.6.0 Sınırsız Para MOD APK

Asphalt 8 v7.6.0 Sınırsız Para MOD APK

Updated on
İndir (469.8 MB)
İsim Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu is the most famous version in the Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu series of publisher Gameloft SE
Yayıncı Gameloft SE
Tür Yarış
Boyut 469.8 MB
Versiyon 7.6.0
Tarih 4 Mar 2024
MOD Sınırsız Para
Mağaza Play Store
  • Sınırsız Para

Gameloft’un Asphalt serisinin bir parçası olan Asphalt 8’de 300’den fazla lisanslı araba ve motosiklet ile 75’ten fazla pistte aksiyon dolu yarışlar seni bekliyor. Sürücü koltuğuna geçtiğin anda, bu heyecan dolu yüksek süratli yarış dünyasında kendini kaybedeceksin.


Sıcağın kavurduğu Nevada Çölü’nden Tokyo’nun hareket dolu caddelerine kadar pek çok büyüleyici manzara ve senaryoyu keşfet. Yetenekli yarışçılarla karşılaş, heyecan dolu meydan okumalara katıl, sınırlı süreli özel yarış etkinliklerinde yer al. Arabanı benzeri görülmemiş bir sınava hazırla ve asfaltta drift becerilerini konuştur.

Lisanslı lüks arabalar ve motosikletler
Lüks arabalar ve motosikletler Asphalt 8’in baş rol oyuncuları. Lamborghini, Bugatti ve Porsche gibi en üst düzey markaların etkileyici koleksiyonları burada. 300’den fazla yüksek performanslı araba ve motosikletin yanı sıra çeşitli yarış motorlarının gücünü keşfet. Yarış arabalarını ve motosikletlerini herkesinkinden ayrılacak şekilde kişiselleştir ve tasarla. Özel sürüm arabalar toplayıp farklı dünyaları ve senaryoları deneyimlerken bir yandan da drift tekniğini mükemmelleştir.

Yarış stilini sergile
Yaratıcılığını konuşturup yarışçı avatarını kişiselleştirerek kendine özgü yarış stilini sergile. Kıyafet ve aksesuarları özenle seçip eşleştirerek arabana uygun eşsiz bir görünüm tasarla. Sen yarış pistlerinin hakimi olma yolunda ilerlerken göz alıcı kişiliğin ortaya çıksın.

Asphalt 8: Airborne ile uçuşa geç
Yer çekimine meydan okuyan nefes kesici aksiyon Asphalt 8’de. Sürüşünü göklere taşımak için rampalara çık, taklalar at ve havada 360 derece dön. Başka yarışçılarla veya tek oyunculu modda yarışırken hızını maksimuma çıkarmak için arabanla veya motosikletinle gözü pek hava manevraları ve akrobasiler yap. Oynama tarzına uyacak şekilde kontrolleri ve ekran simgelerini kişiselleştir, böylece her yarışta zaferi garantile.

Hız meraklıları için sınırsız içerik
İçindeki yarış tutkusunu hiç bitmeyen yeni içeriklerle ateşle. Düzenli güncellemeleri al, güçlü araba yükseltmelerinin kilidini aç ve rekabet dolu pistlerin hakimi ol. Sezonlarda gezin, canlı etkinliklere katıl ve benzersiz oyun modlarını keşfet. En yeni arabalara ve motosikletlere erken erişim gibi değerli ödüller kazanmak için sınırlı süreli Kupalarda yarış.

Çok oyunculu ve tek oyunculu yarış heyecanı
Heyecan dolu çok oyunculu ve tek oyunculu yarışlarda boy göster. Çok oyunculu topluluğuna katıl, Dünya Liginde yarış ve yetenekli rakiplerle karşı karşıya gel. Sınırlı süreli yarış etkinlikleriyle ve yarış geçişleriyle puan kazan, ödüllerin kilidini aç ve adrenalini içinde hisset. Zafere giden yolda gücünü sergile ve dolu dolu geçen her yarışın tadını çıkar.

_____________________________________________
Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.co/central

Gizlilik Politikası: https://www.gameloft.com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/tr/eula


İndir (469.8 MB)

Tüm Versiyonlar

Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu
Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu 7.6.0 MOD
Mart 4, 2024 469.8 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para
Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu
Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu 7.5.0 MOD
Şubat 28, 2024 126.7 MB

Mod Nedir:

Sınırsız Para

Gameloft SE

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X