Reface: Yüz Değiştirme AI Foto

Reface: Yüz Değiştirme AI Foto v4.5.0 Pro MOD APK

Reface: Yüz Değiştirme AI Foto v4.5.0 Pro MOD APK

Updated on
İndir (73.5 MB)
İsim Reface: Yüz Değiştirme AI Foto Reface: Yüz Değiştirme AI Foto is the most famous version in the Reface: Yüz Değiştirme AI Foto series of publisher NEOCORTEXT, INC.
Yayıncı NEOCORTEXT INC
Tür Eğlence
Boyut 73.5 MB
Versiyon 4.5.0
Tarih 16 Şub 2024
MOD Pro
Mağaza Play Store

Reface, en çok oy alan, eğlenceli fotoğraflar ve videolar ile yüzleri değiştiren bir uygulamadır.
Lafı fazla uzatmadan konuya girelim; Reface , 2020 Google Play Kullanıcılarının Tercihi Ödüllerine aday gösterildi – https://play.google.com/store/apps/editorial_collection/promotion_topic_bestof2020_uv_hub?hl=en_US&gl=US.
Uygulamamız,gelişmiş kamera özellikleri ile komik bir yüz montajlama uygulaması olarak dünya çapında tanınmaktadır. Günlük mizah, komik videolar, GIF’ler, fotoğraflar, memler, filtreler ve efektler sağlar. Fotoğraf kabini uygulamalarından biri değil; bir fotoğraf editörü ve mem yaratıcısıdır. Komik bir fotomontaj oluşturucu ve komik filtrelere sahip GIF düzenleyici olarak bilinsek de bundan çok daha fazlasıyız! Birkaç basit adımda fotoğrafını canlandırabilir veya videonu düzenleyebilirsin. Gerçekçi, esprili videolar ve GIF’ler yapın ayrıca fotoğraf düzenleyicimizin yardımıyla da tek bir selfie ile bir fotoğrafı nasıl canlandıracağını öğren. Kendinizi bir mem’e yerleştirebilir, hatta AI teknolojimizin yardımıyla cinsiyetini değişikliği bile yapabilirsin.

Dur bir dakika, yüz değiştirme tam olarak nedir?
Teknolojimiz sayesinde, selfielerinin ürkütücü derecede gerçekçi bir şekilde inandırıcı yüz ifadeleri ile gerçekten size benzeyen hareketlerle başka bir görüntü ile eşleştirilirsin,Sadece fotoğrafları kesip yapıştırmıyor, aynı zamanda yüzleri de değiştiriyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Sana söylersek, seni öldürmek zorunda kalırız! O kadar da gizli değil tabiki; Sadece sonuçların kesinlikle şaşırtıcı olduğunu bilin. Değiştirme sihrini çalıştırmak yüz düzenleyicimizin sadece birkaç dakikasını alıyor.

“”Arkadaşlarınıza ve ailenize sıradışı GIF’ler göstermek istiyorsanız, bu programı bir deneyin. Sizinle aralarına mesafe koyarlarsa bundan biz sorumlu değiliz.”” – Mashable

Kendi üzerinde dene!
Gerçek, olmasını istediğin herhangi bir şey olabilir. Gözlerine inanamayacaklar ama fotoğraflar bu kadar gerçekçi göründüğünden dolayı inanmak zorunda kalacaklar! Boş zamanın olduğunda yaratıcılığını bütün dünyayla paylaş ve videolar-fotoşoplar ile herkesin aklını başından al. Daha önce böyle bir düzenleme uygulaması görmedin!

Reface ile yapabileceklerin:
– Resimlerde veya videolarda yüz değişimi yapmak için Faceswap teknolojisini kullanın, oyuncular, aile ve arkadaşlarınızı AI teknolojisi kullanarak değiştirin! AI fotoğraf düzenleyici ile her şeyi yapabilirsiniz.
– Canlı olarak yüz ve cinsiyet değişimleri yapabilirsin.
– Harika kliplerini veya komik memlerini sosyal medyada paylaşabilirsin.
– Her gün yayınlanan yeni videolar ve GİFlerle eğlenebilirsin.
– Görüntüleri canlandırmak, onları konuşturmak ve şarkı söyletmek için fotoğraf animatörünü kullanabilir ve bunları dünyayla paylaşabilirsin.
– Birkaç düğmeye bas, bir filtre uygula ve işte, görünüşün tamamen değiştirdin

100’den fazla ülkede en iyi ilk 5 arasında olan uygulama
Reface, 100’den fazla ülkede önde gelen faceswap uygulaması olarak tanınmaktadır.

Herhangi bir sorun, sorunun veya işbirliği talebin olması durumunda bizimle [email protected] adresinden iletişime geçebilirsin.

Şartlar ve Koşullar: https://Reface.app/terms/
Gizlilik Politikası: https://Reface.app/privacy-policy/


İndir (73.5 MB)

Tüm Versiyonlar

Reface: Yüz Değiştirme AI Foto
Reface: Yüz Değiştirme AI Foto 4.5.0 MOD
Şubat 22, 2024 73.5 MB

Mod Nedir:

Pro

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X