ProCCD - Retro Digital Camera

ProCCD – Retro Digital Camera v2.4.5 Pro MOD APK

ProCCD – Retro Digital Camera v2.4.5 Pro MOD APK

Updated on
İndir (202.4 MB)
İsim ProCCD - Retro Digital Camera ProCCD - Retro Digital Camera is the most famous version in the ProCCD - Retro Digital Camera series of publisher cerdillac
Yayıncı cerdillac
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 202.4 MB
Versiyon 2.4.5
Tarih 31 Oca 2024
MOD Pro
Mağaza Play Store

ProCCD bir analog dijital kamera uygulamasıdır. CCD dijital kameraların klasik görünümünü ve piksel stilinin benzersiz arayüzünü, CCD kameradan ilham alan eski filtre efektleriyle en özgün çekim deneyimini geri getirmeye çalışarak dikkatle yeniden ürettik. Retro hazır ayarlar ve gelişmiş araçlarla içe aktarabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz için fotoğraf ve video düzenleyici olarak da kullanılabilir.

#Şık kamera ve 90’ların havası estetik düzenleme uygulaması
– Z30: Zengin renkler ve lofi kalitesi, onu çeşitli sahneler için uygun hale getirir.
– IXUS95: Tek kullanımlık kamera hissi ile ışık karanlıkken renk biraz yeşilimsi olur.
– U300: Havalı, şeffaf mavi-yeşil tonlar, deniz suyu ve gökyüzü gibi sahneler için mükemmel renk performansıyla fotoğraflara melankolik bir film atmosferi verir.
– M532: Düşük renk doygunluğu ve hafif solma efekti, fotoğraflara nostaljik bir prequel havası verir. Güneşli günlerde portreler ve dış mekan çekimleri için uygundur.
– Gurmeler, DCR ve göz kamaştırıcı kameralar için yeni kameralar piyasaya sürülecek! Sizi 1988’e geri götürün. 80’ler ve 2000’lerin Y2k estetik moda stili sizin için hazır.

#Yaratıcılığı ortaya çıkaran profesyonel özellikler
– Lomography oldroll filtreleri, dsco inst sqc ve ışık sızıntıları ile videolar kaydedin. Ham kamera gibi HD kalitesi mevcuttur.
– ISO, pozlama telafisi ve renk doygunluğu gibi tamamen ayarlanabilir kamera parametreleri. Beyaz dengesi ve deklanşör hızı da mevcuttur. Tahıl filtresi, bulanıklık ve skeç ile göz kamaştırıcı bir VHS tarzı resim oluşturabilir, fotoğrafı eski hale getirebilirsiniz.
– Nostaljik hissi sunmak için klasik zaman damgası. Çeşitli dispo stilleri mevcuttur. Ayrıca tarihi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
– Vizör, efekti gerçek zamanlı olarak önizler, ne görüyorsanız onu alırsınız.
– Mükemmel anınızı kaydetmek için flaşı açın.
– Zamanlanmış çekim ve flip lens desteği.
– Beyaz albümdeki içeriğinize eski bir film görünümü eklemek için benzersiz fotoğraf filtreleri ve çerçeveler seçin.
– Farklı şekil ve tarzlarda herhangi bir ruh hali ve estetik için kolaj düzenleri ve şablonlar oluşturun ve yaratıcı d3d hikayeleri oluşturun.

#Gelişmiş Düzenleme Araçları
– Toplu içe aktarma resimleri ve videoları. Tek bir tıklamayla bir polaroid hissi sunmak için nomo estetik filtreler ekleyin.
– Videoları farklı oranlarda kırpın ve videolarınızı kırpın.
– Fotoğraf zamanlayıcı ile 35mm tatlı film kaydedin, bir selfie çekmek için lens arkadaşınızı kullanın.

İster tek kullanımlık bir kamera tutkunu olun, ister bir polaroid tutkunu olun, CCD dijital kamerayı hemen denemenizi öneririz. Bu harika anları şimdi ProCCD ile kaydedin!


İndir (202.4 MB)

Tüm Versiyonlar

ProCCD - Retro Digital Camera
ProCCD - Retro Digital Camera 2.4.5 MOD
Şubat 22, 2024 202.4 MB

Mod Nedir:

Pro

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X