Nitro Nation: Car Racing Game

Nitro Nation: Car Racing Game v7.9.4 Ücretsiz Tamir MOD APK

Nitro Nation: Car Racing Game v7.9.4 Ücretsiz Tamir MOD APK

Updated on
İndir (1.9 GB)
İsim Nitro Nation: Car Racing Game Nitro Nation: Car Racing Game is the most famous version in the Nitro Nation: Car Racing Game series of publisher Creative Mobile Games
Yayıncı Creative Mobile Games
Tür Yarış
Boyut 1.9 GB
Versiyon 7.9.4
Tarih 28 Şub 2024
MOD Ücretsiz Tamir
Mağaza Play Store
  • Ücretsiz Tamir

Düzinelerce gerçek lisanslı arabada yarış, mod ve ayar yap! Bir takım kurun, arkadaşlarınızı davet edin, turnuvalar kazanın. Araba parçalarını gerçek zamanlı olarak diğer yarışçılar ile takas edin ve hem Drag hem de Drift yarışları için hayalinizdeki arabayı oluşturun!


Drift ile tanışın – En gelişmiş Drift modu, drag yarışları dünyasına geliyor!
Son teknoloji, şimdiye kadarki en hassas ve gerçeğe yakın drift deneyimini yeniden yaratıyor!
Arabanızı özellikle drift için ayarlamak için Yeni Süspansiyon Yükseltmeleri.
Sezgisel, özelleştirilebilir kontroller her yarışçıya uyacaktır.
Drift için tasarlanmış benzersiz parkurlar daha önce hiç görülmedi.

Bir sürü araba – Supercars ve Exotics? Kontrol etmek. Akortçular ve Sokak yarışçıları? Kontrol etmek. Klasik ve Modern kas? Emin ol! En iyi kısım? Her zaman daha fazlası oyuna geliyor!
Drag yarış arabalarını sevdiğinizi biliyoruz, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Volkswagen gibi en iyi uluslararası araba markalarından 150’den fazla gerçek arabamız var – ve çok daha fazlası!

Adil oyun – beklemeniz gereken “yakıt” yok. Arabalar veya yükseltmeler için “teslimat süresi” ücretsizdir. Her araç rekabetçidir ve “premium” yükseltme yoktur. Her şey oyuncu sürüş becerisi ve özveri ile ilgili.

Gerçek yarışçılar ve takımlar – hepimiz çok oyunculu yarış hakkındayız, her zaman sokakta veya pistte sizi bekleyen çevrimiçi bir rakip var. 1/8’den tam mile kadar herhangi bir mesafede yarışarak başlayın, bir takıma katılın veya bir takım oluşturun, ekibinizle turnuvalar kazanın, liderlik sıralamasında yükselmeye çalışın veya bahis yarışlarında sinirlerinizi test edin.
Canlı Çok Oyunculu bir yarışa katılın, dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve rakiplerinizle gerçek zamanlı olarak oynayın! Haftalık Bölgesel turnuvalarda yarışın ve Bronz ve Gümüş bölümlerinden Dünya Çapında Altın Elit Yarış bölümüne yükselin!

Epik yükseltmeler – 3 katmanlı satış sonrası planlarla 33 benzersiz otomobil bileşenini yükseltin ve iyileştirin. Hız ihtiyacınızı karşılayın ve türünün tek örneği bir üst drag yarış makinesi oluşturun. 800 HP Volkswagen Golf’ünüzde egzotik bir spor araba içmeyi hiç hayal ettiniz mi? NN sokaklarında her gün oluyor.

Kişisel dokunuş – arabanızı havalı çıkartmalarla özelleştirin, istediğiniz gibi düzenleyin. Kendi özel boya renginizi seçin ve her bit için bitirin. Aracınıza benzersiz bir görünüm kazandırmak için gerçek Toyo Lastikleri ve satış sonrası Tec Speedwheels jantları ekleyin, satış sonrası tamponlar, etekler ve rüzgarlıklar takın!

Araba meraklılarına hoş geldiniz – CarX Physics Engine tarafından desteklenmektedir, piyasadaki en gerçekçi araba fiziğine sahibiz – her şey gerçek hayatta olduğu gibi çalışır. Ayrıntılı özellikler, dino grafikleri, vites tabloları ve gelişmiş yarış istatistikleri ile viteslerinizi ayarlayın, yarış bilginizi kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Gizlilik Politikası: http://cm.games/privacy-policy
Kullanım Koşulları: http://cm.games/terms-of-use


İndir (1.9 GB)

Tüm Versiyonlar

Nitro Nation: Car Racing Game
Nitro Nation: Car Racing Game 7.9.4 MOD
Şubat 28, 2024 1.9 GB

Mod Nedir:

Ücretsiz Tamir

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X