Elevate - Brain Training Games

Elevate – Zeka Geliştirme Oyunları v5.130.0 Premium MOD APK

Elevate – Zeka Geliştirme Oyunları v5.130.0 Premium MOD APK

Updated on
İndir (52.78 MB)
İsim Elevate - Brain Training Games Elevate - Brain Training Games is the most famous version in the Elevate - Brain Training Games series of publisher Elevate Labs
Yayıncı Elevate Labs
Tür Eğitim
Boyut 52.78 MB
Versiyon 5.130.0
Tarih 27 Şub 2024
MOD Premium
Mağaza Play Store
  • Premium

Elevate, kelime dağarcığını, konuşma yeteneklerini, işlem hızını, hafıza becerilerini, zihinsel matematiği ve daha fazlasını geliştirmek için eğlenceli oyunlar ve zeka oyunları kullanan ödüllü bir beyin antrenörüdür. Her kişi, sonuçları en üst düzeye çıkarmak için zaman içinde ayarlanan kişiselleştirilmiş bir öğrenme programı alır.

Elevate’i ne kadar çok oynarsanız üretkenliği, güç kazanmayı ve özgüveni artıran ilgi çekici zeka oyunlarıyla pratik bilişsel becerilerinizi o kadar geliştireceksiniz. Kullanıcıların %90’ından fazlası, oyunlarımıza ve egzersizlerimize düzenli olarak katılarak kelime dağarcığı, hafıza, matematik becerileri ve genel zihinsel keskinliklerinde iyileşme olduğunu fark ediyor. Elevate, bilişsel yetenekleri test etmek ve geliştirmek için tasarlanmıştır ve bu da onu mükemmel bir eğitim aracı haline getirir. Yaşınız, geçmişiniz veya mesleğiniz ne olursa olsun, günlük pratik yaparak uygulamamızdan yararlanabilirsiniz.

Elevate, 7 günlük ücretsiz deneme ve ücretsiz bir sürüm sunuyor. Kaydolun ve ücretsiz sürümü kullanmak için sol üst köşedeki X işaretine dokunun.

HABERLERDE

Beyin jimnastiği uygulamaları savaşında “Elevate öne çıkıyor”. -CNET

Elevate, “iş günü boyunca zihinsel molalara iyi gelen” oyunlarla “bilişsel bir canlandırıcıdır”. -Washington Post.

ÖZELLİKLER

• 40’tan fazla Beyin Egzersizi Oyunu: 40’tan fazla beyin jimnastiği oyunu ve bulmacasıyla kelime bilgisi, odaklanma, hafıza, işlem, matematik, dil bilgisi, kesinlik ve kavrama gibi bilişsel becerileri geliştirin.
• Performans Takibi: Kendinize ve başkalarına karşı dil ve problem çözme performansınızı ölçün. Haftalık raporlar, temel başarılarınızı ve öğrenme fırsatlarınızı vurgular.
• Kişiselleştirilmiş Egzersizler: En çok ihtiyaç duyduğunuz zihin becerilerini eğitmek ve uygulamak için günlük egzersizlerinizin odağını özelleştirin. Keskin kalmak, odaklanmayı artırmak ve bilişsel beceriler geliştirmek için çeşitli testler, oyunlar ve bulmacalar arasından seçim yapın.
• Uyarlanabilir İlerleme: Konsantrasyonunuzu, dilinizi ve problem çözme becerilerinizi test eden ve geliştiren eğlenceli ve zorlu bir deneyim sağlamak için ilerledikçe zorluk derecesi değişen matematik ve kelime oyunlarına katılın.
• Antrenman Başarıları: Beyin antrenörü uygulamamızla bir antrenman serisi başlatın ve zihninizi eğitirken kazanabileceğiniz 150’den fazla başarı ile motive kalın.

NEDEN YÜKSELTMEYE İHTİYACINIZ VAR

• Zeka oyunlarıyla kelime dağarcığınızı genişletin. Eğlenceli oyunlar ve bulmacalar aracılığıyla binlerce yeni kelimeyi nasıl kullanacağınızı öğrenin.
• Dilbilgisi becerilerinizi geliştirerek ve net, ikna edici ve özlü yazmayı öğrenerek kendinizi yazarak daha etkili bir şekilde ifade edin.
• Yazımınızı, noktalama işaretlerinizi ve dil bilginizi geliştirin. Düzenli pratik yaparak yaygın yazma tuzaklarından kaçının.
• Daha iyi bir okuyucu ve öğrenci olun. Dilin kolayca akışını sağlayın, konsantrasyonu artırın ve günlük materyalleri daha hızlı anlayın.
• Günlük matematik problemlerini hızlı ve kolay bir şekilde çözün. Fiyatları karşılaştırma, faturaları bölme ve indirimleri hesaplama konusunda problem çözme becerilerinizi geliştirin.
• Odaklanma ve hafıza becerilerinizi geliştirin. Alışveriş listelerini cebinizden aklınıza alın. İhtiyacınız olan sütü veya canınız çeken çikolatayı almayı asla unutmayın.
• Güçlü dilbilgisi ile kendinize güvenerek konuşun. Konuşmanızı yeni kelimelerle geliştirin. Daha açık sözlü olun ve net bir ifade ve ton geliştirin.
• Bir yetişkin olarak zihinsel olarak daha keskin hissedin. Elevate’in kanıtlanmış dili ve problem çözme eğitim programıyla öğrenmeye devam edin.

ELEVATE’İN ARKASINDAKİ ARAŞTIRMA

Elevate’in zeka oyunları, bulmacaları ve zeka oyunları eğitim uzmanlarıyla işbirliği içinde tasarlanmıştır ve kanıtlanmış eğitimsel öğrenme tekniklerine dayanmaktadır. Beyin antrenörümüzün zihinsel egzersiz algoritmaları, dikkat ve hafıza çalışmalarındaki bilişsel araştırmalardan yararlanarak, kasıtlı uygulamalar yoluyla odaklanma ve hafıza becerilerini test eden ve geliştiren egzersizler sağlar. Elevate kullanan kişilerin %93’ü sıklıkla zihinsel olarak daha keskin hissediyor ve temel beceriler konusunda daha güvenli hissediyor; bu da programımızın eğitimsel değerinin altını çiziyor.

Daha fazla ayrıntı için lütfen Hizmet Şartlarımızı (https://www.elevateapp.com/terms) ve Gizlilik Politikamızı (https://www.elevateapp.com/privacy) okuyun.


İndir (52.78 MB)

Tüm Versiyonlar

Elevate - Brain Training Games
Elevate - Brain Training Games 5.130.0 MOD
Şubat 29, 2024 52.78 MB

Mod Nedir:

Premium

Sizin için önerilenler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar

Sonraki X