Yüzüklerin Efendisi Savaşlar 2022 APK İndir

1.0.175205

HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 107,955
Sürüm
1.0.175205
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
112M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Yüzüklerin Efendisi Savaşlar 2022 APK İndir

Atlatılan savaşlar ve kurulan ittifaklardan sonrasında Yüzük Savaşı geçici olarak durdu. Dol Guldur işgal edildi ve Tek Yüzük bulundu. Tüm başarımlar sezon sonucunda gelecek zaferlere yer açmak için kaybolacak.
 
Ama barış hemen hemen sağlanmadı.
 
Yüzük’ün kendi iradesi var ve Yüzük’ü ele dercetmek ve Orta Dünya’yı işgal etmek için cenk söylentileri hem iyiler bununla beraber kötüler tarafında devam ediyor. Kim hâkimiyeti ele geçirecek?
 
Sonraki sezonda bunun yanıtı öğren. Savaş daha yeni başladı!

Tek Yüzük’ü Al 
Tek Yüzük, terk edilmiş Dol Guldur kalesinde tekrar ortaya çıktı. Taşıyana Orta Dünyaya hükmedecek rakipsiz bir güç bahşeder ve Orta Dünya’daki herkesi büyük bir harbe için cezbeder.

Han’da İpuçları Ara
Handa içmeye gittiğinde ipuçları, görevler ve hikâyeler bulabilirsin. Handa bir şeyler ısmarlayarak bir komutanın dikkatini çek ve özel görevler al. Görevlerini tamamlarsan saygılarını kazanabilir ve onları askere alabilirsin.

Savaşmak için bir Fraksiyona Katıl
Her fraksiyon, Orta Dünya’yı ele dercetmek için Tek Yüzük’ü arzular. Bir fraksiyona katıl ve yeni bir Yüzük Savaşı’na katılmak için kaydol.

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Apk download

R.R Tolkein’in varlıklı dünyasını yaşa ve kendi yolculuğuna çık.

Devasa Ordular Kur
Daha önce Orta Dünya’da görülmemiş, iyi donatılmış savaşçılar, şövalyeler, okçular ve daha fazlasından meydana gelen bir ordu kur. Stratejin sağlam olduğu sürece zafer senin.

Ebediyen Sürecek bir İttifak Kur
Yanındaki güvendiğin müttefiklerle yolculuğuna atıl. Kaynaklar toplayarak, yerleşkeler geliştirerek ve bölgeni genişleterek bu büyük hayattaki yerini edin. Büyük zorluklar seni bekliyor!

Facebook Hayran Sayfası:
https://www.Feysbuk.Com/lotrrisetowar
Discord Topluluğu:
https://discord.Gg/lotrrisetowar
YouTube Kanalı:
https://www.Youtube.Com/c/TheLordoftheRingsRisetoWar

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.