Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Yandex Navigasyon APK 2022

Android telefonlar ve tabletler için tasarlanmış Yandex Navigasyon uygulaması kullanıcı verilerine dayanan, en aktüel trafik bilgisine sahip parasız navigasyon ve harita hizmetidir. Canlı trafik haritası ile sürücülere rahat bir ulaşım sağlar.
• Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak suretiyle tüm Türkiye haritasında geçerli olan yol tarifleriyle gideceğiniz yere daha çabuk ulaşırsınız.
• Yol durumu hakkında son gelişmelere ulaşabilmeniz için trafik anlık verilerle güncellenir, canlı trafik bilgisine erişebilmeniz sağlanır.
• Yandex Navigasyon tam özellikli bir GPS navigasyon ve harita uygulamasıdır.
• Rotanızı oluştururken ilki en hızlısı olmak üzere 3 adet alternatif sunar. Trafik sıkışıklığına takılmadan en uygun yol tarifiyle gitmek arzu ettiğiniz yere ulaşırsınız. Önerilen rota üzerinde ücretli geçiş var ise navigasyon sizi bu konuda evvelde uyarır.
• İnternetiniz kesildiğinde yola devam edebilmek için çevrimdışı navigasyonu kullanabilirsiniz. Çevrimdışı navigasyon ile rota oluşturabilir, yer ve adres araması yapabilir, sesli yönlendirme alabilirsiniz.
• Trafik kazası, geçindiren yol emek harcaması gibi yollardaki problemleri bilgi balonculuklarından öğrenebilir, seyahat esnasında karşılaştığınız durumları yeni oluşturacağınız baloncuğa ekleyerek öteki kullananların da bu bilgilerden yararlanmasını sağlayabilirsiniz.
• Sesli navigasyon ile seyahat esnasında gözünüzü yoldan ayırmazsınız. Yapılması ihtiyaç duyulan tüm dönüşleri ve diğer manevraları Yandex Navigasyon harita üzerinde size gösterir, dönüş öncesi sesli yönlendirme yapar ve seçilen varış noktasına kaç km yahut kaç dakika kaldığını ekranda gösterir.
• Havaalanı, stadyum, restoran, kafe, bar, benzin istasyonları, eczaneler ve daha bir oldukca kurumu harita üstünden kolayca bulabilirsiniz. Hastane, eczane, benzinlik ya da ATM gibi acele ihtiyaçlarınızı kategoriler kısmından arayabilir, rotanızdan çıkmadan konumunuza en yakın olanına ulaşırsınız.
• En oldukça gittiğiniz bölgeleri “Yerlerim” sekmesine eklediğinizde her defasında adres bilgilerini yazmanıza gerek kalmaz.

Yandex Navigasyon Güncel Apk İndir

Tüm cihazlarınızdan favori yerlerinize ulaşabilirsiniz.
• Sesli buyruk hususi durumunu kullanarak adres yazmadan rota oluşturabilirsiniz. Uygulamaya “Okey Yandex” diye seslenmeniz ve yanıt sinyali aldıktan sonrasında “Cevahir Alışveriş Merkezi’ne gidelim” demeniz yeterlidir. Navigasyon’a “Okey Yandex, sağ şeritte trafik kazası varquot; dediğinizde yol çalışmalarını, trafik kazalarını ve yol haritası üstündeki öteki gelişimleri bildirebilir ya da ancak “Okey Yandex, Cevahir Alışveriş Merkezi” diyerek konumu harita üstünden arattırabilirsiniz.
• İstanbul ve Ankara’da bulunan park yerlerine haritalardan ulaşabilirsiniz. Uygulamanın sol alt
• Şerit yönlendirmesi özelliği seyir halindeyken en doğru şeritte, emin şekilde ilerlemenize destek verir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Kocaeli’ndeki komplike yol ayrımı ve yollar için şerit bilgilerine haritalardan ulaşabilir, emin sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.
• Park Yeri Asistanı özelliği, varış noktasına yaklaşırken size en yakın park yerlerine uğramanız için ülkü rotayı önerir. “Evet” butonuna tıkladığınızda alternatif park yerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

• Yandex Navigasyon Türkçe navigasyon hizmeti sunar.

• Yandex Navigasyon Türkiye, Rusya, Abhazya, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Özbekistan ve Tacikistan’da kullanıma açıktır. Türkiye’de 81 ilde hizmet verir.
• Nöbetçi eczaneler Yandex Navigasyon’a eklendi. (İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Antalya) Hastane, eczane, benzinlik, ATM benzer biçimde acil ihtiyaçlarınızın yanında artık nöbetçi eczaneleri de kategoriler kısmından arayabilir, rotanızdan çıkmadan konumunuza en yakın olanına ulaşırsınız. Havaalanı, stadyum, restoran, kafe, bar, benzin istasyonları, eczaneler ve daha bir oldukça kurumu harita üstünden kolayca bulabilirsiniz.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.