VSCO Foto Video Düzenleyici APK İndir

265

HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 1,273,491
Sürüm
265
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
84M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

VSCO Foto Video Düzenleyici APK İndir

VSCO, ifadenin önem taşımış olduğu bir yerdir. Biz yaratıcı resim ve video tertip araçları, esin ve kendiniz olabileceğiniz bir yer sunuyoruz.

Eserlerinizin VSCO seçkilerinde yer alma şansını elde etmek için fotoğraflarınızı ve videolarınızı #VSCO etiketiyle paylaşın.

ÜCRETSİZ FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİSİ
10 parasız VSCO önayarıyla fotoğrafçılığınızı bir üst seviyeye çıkarın. RAW fotoğraflarınızı kolayca içe aktarın ve düzenleyin. Fotoğraflarınızın daha dikkat çekici olması için Kontrast ve Doygunluk şeklinde düzen araçlarını kullanın veya Gren ve Soluklaştırma ile analog film efektleri elde etmek için doku ilave edin. Kırpma ve Eğme ile fotoğraf perspektiflerini değiştirin yada yeni bir şeyler deneyin. Favori düzenlemelerinizi Tarifler ile kaydedin veya tekrar uygulayın.

GELİŞMİŞ FOTOĞRAF DÜZENLEME ARAÇLARI
200 önayar içeren VSCO’nun önayar kitaplığının tamamına erişmek için VSCO Üyeliği’ne katılın. Film X ile Kodak, Fuji, Agfa vs. Gibi eski film görünümlerini yeniden oluşturun. HSL ve Ayrık Ton benzer biçimde gelişmiş fotoğraf tertip araçlarını kullanın. Kenarlıklar’ı kullanarak görsellerinizi renkli bir şekilde çerçeveletin.

VİDEO DÜZENLEYİCİSİ
Mobil cihazınızdaki videolarınızı fotoğraf düzenleyicimizdeki aynı premium VSCO önayarları ve gelişmiş düzenleme araçları ile dönüştürün.

VSCO: Foto

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.