Ücretsiz WhatsApp Messenger Apk İndir

3.9/5 Oylar: 160,135,050

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz WhatsApp Messenger Apk İndir

Facebook’tan WhatsApp

WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, aileniz ve arkadaşlarınıza ileti alıp göndermenizi sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya varsa Wi-Fi) kullanır. Mesaj, arama, resim, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilmek için SMS’ten WhatsApp’a geçiş yapın.

NEDEN WHATSAPP KULLANMALISINIZ?

• ÜCRETSİZ: WhatsApp, ailenize ve arkadaşlarınıza ileti gönderebilmenizi ve onları arayabilmenizi sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE yada var ise Wi-Fi) kullanır. Bu sayede, gönderdiğiniz mesajlar ve yapmış olduğunuz aramalar için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.* WhatsApp’ı kullanmak için herhangi bir üyelik tutarı ödemenize gerek yoktur.

• MULTİMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilirsiniz.

* ÜCRETSİZ ARAMA: WhatsApp araması özelliğiyle ailenizi ve arkadaşlarınızı başka bir ülkede olsalar bile parasız arayabilirsiniz.* WhatsApp aramaları telefonunuzun konferans paketindeki dakikalar yerine İnternet bağlantınızı kullanır. (Not: Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun. 155 Polis İmdat ve öteki acele hizmet numaralarına WhatsApp vesilesiyle ulaşılamamaktadır).

• GRUP SOHBETLERİ: Arkadaşlarınızla ve ailenizle rahatça iletişimde kalmak için grup sohbetlerini kullanabilirsiniz.

• WHATSAPP WEB: Bilgisayarınızın tarayıcısını kullanarak WhatsApp mesajları gönderebilir ve alabilirsiniz.

WhatsApp Messenger 2022 APK Ücretsiz İndir

Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla sohbet edin, internasyonal SMS ücretlerinden kurtulun.*

• KULLANICI ADLARINA VE PIN KODLARINA HAYIR DEYİN: Bir adet daha kullanıcı adı yada PIN kodu hatırlamanıza ne gerek var? Tıpkı SMS gibi WhatsApp da telefon numaranızı kullanır ve telefonunuzun rehberiyle sorunsuz bir biçimde entegre olur.

• OTURUMUNUZ HEP AÇIK: WhatsApp ile oturumunuz her vakit açıktır. Bu sayede hiç bir mesajı kaçırmazsınız. Artık oturumunuzun aleni mı yoksa kapalı mı olduğunu düşünmenize gerek yok.

• KİŞİLERİNİZLE HIZLA İLETİŞİME GEÇİN: WhatsApp kullanan kişilerinizle hızlı ve basit bir biçimde iletişime geçebilmeniz için telefon rehberinizden faydalanıyoruz. Böylece zor akılda kalan kullanıcı adlarını eklemenize gerek kalmıyor.

• ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimlerinizi kaçırdığınızda veya telefonunuzu kapattığınızda WhatsApp, son mesajlarınızı uygulamayı kullandığınız bir sonraki sefere kadar saklar.

• VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konumunuzu paylaşın, şahıs bilgisi gönderip alın, özel arka planlar ve bildirim sesleri belirleyin, tek seferde birden oldukça kişiye toplu ileti gönderin ve çok daha fazlasını yapın!

*Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun.

———————————————————
Fikirleriniz bizim için fazlaca önemli! Geri bildirimleriniz, sorularınız yada endişeleriniz var ise lütfen aşağıdaki adrese e-posta gönderin:

[email protected]

yada bizi twitter’da takip edin:

http://twitter.Com/WhatsApp
@WhatsApp
———————————————————

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.