Ücretsiz Toca Life World Apk İndir

1.43

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 3,632,094
Sürüm
1.43
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
61M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Toca Life World Apk İndir

Toca Life World, kendi dünyanızı oluşturabileceğiniz ve dilediğiniz hikayeyi oynayabileceğiniz yeni uygulama. Bu mega tatbik, tüm Toca Life uygulamalarını (City, Vacation, Office, Hospital ve daha fazlası) aynı yerde bir araya getiriyor. Doğru duydunuz. Artık her şey dev gibi bir oyun dünyasında birbiriyle bağlantılı.

KARŞINIZDA TOCA LIFE WORLD
Bir Toca Life uygulamasına dalıp istediğinizi yapmanın, örneğin büyükannenize deli bir saç stili yapmanın, tuvalette eşyaların üstüne sifon çekmenin ya da arkadaşlarınızla takılmanın eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız sıkı durun. Toca Life Worldde en sevdiğiniz kişiliklerle istediğiniz mekanda hikaye oluşturarak daha da ileri gidebilirsiniz. Okula evcil hayvan mı götürmek istiyorsunuz? Buyurun. Kaykay Parkına tembel hayvan mı getirmek istiyorsunuz? Hiç çekinmeyin. Peki doktoru kuaföre getirip saçını yeşile boyamaya ne dersiniz? Tabii ki, niçin olmasın. Toca Life: Worldde patron sizsiniz ve oyun oynadıkça hikayeyi siz uydurursunuz.

İLK 8 MEKAN VE 39 KARAKTER DAHİL
Toca Life World uygulamasını indirerek kuaför, avmsi, yiyecek bölümü, hatta apartman dairesi gibi 8 değişik mekanı içeren hareketli kent bölgesi Bop Kenti hemen ziyaret edebilirsiniz. Kendi dünyanızı kurmaya adım atmak için mükemmel bir yer!

ŞU AN SAHİP OLDUĞUNUZ TOCA LIFE UYGULAMALARINI KAYBETMEYİN
Şu anda Toca Life serisindeki uygulamalarla oynuyor musunuz? Toca Life Worldü indirdiğinizde, her şeyi mega uygulamaya taşımanıza destek olacağız. Ardından mekanları ve karakterleri dilediğiniz gibi karıştırıp eşleştirmeye başlayabilirsiniz.

Toca Life World 2022 APK Ücretsiz İndir

Toca Life Worldde 100den fazla mekanın, 500den fazla karakterin ve 500ten fazla evcil hayvanın satın alınabileceği bir dükkan var. Küçükten büyüğe kadar değişik fiyatlarla az veya çok ekleme yapmak sizin kararınız. Güncellemelerle devamlı yeni mekanlar, karakterler ve çılgın aktiviteler eklemeye devam edeceğiz.

HER HAFTA HEDİYELER
Biliyor musunuz? Yeni şeylerin dünyanıza eklenmesi için dükkandan alışveriş yapmanız gerekmiyor. Her hafta sürpriz hediyeler kazanmak için göz atın!

Hakkımızda:
Toca Bocada evlatların hayal enerjisini ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı bulunmasına ve istedikleri şahıs olmasına destek vermek için ürünlerimizi evlatların bakış açısına bakılırsa tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 200 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar yer alıyor ve keyifli, güvenilir, aleni uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi tocaboca.Com adresinden alabilirsiniz.

Gizlilik Politikası:
Gizlilik konusunu son derece ciddiye alıyoruz. Bu hususlara ait tutumumuz hakkında daha çok malumat için, lütfen gizlilik politikamızı okuyunuz: https://tocaboca.Com/privacy

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.