Ücretsiz Reface Komik yüz değiştirme Apk İndir

2.13.0

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 1,645,249
Sürüm
2.13.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
32M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Reface Komik yüz değiştirme Apk İndir

Reface yüz değiştirme uygulaması
Lafı uzatmadan en baştan söyleyelim—Reface app, Google Playde 2020nin En İyi Eğlenceli Uygulamalarından biri seçildi – https://play.Google.Com/store/apps/editorial_collection/promotion_topic_bestof2020_uv_hub?Hl=en_USamp;gl=US. Gerçek zamanlı yüz swap kamera—Dünyaca meşhur ve gelişmiş Reface app, her gün yeni video, GIF, resim ve resimler sunuyor. Tek bir selfie ile gerçekçi yüz değişiklik yapma videoları ve GIFler yapabilirsin. Yüzünü değiştir, popüler TV ve film kliplerindeki insanların yerini al. Bu programda yüz takas kamera ile kendini bir meme içine koy. Yüz değiştirme ve yapıştırma teknolojisi ile ünlü ol. Muhteşem meme aracı Reface, bütün dünyanın ilgisini çekiyor. Birkaç rahat adımla fotoğrafları hareketlendir ve arkadaşlarınla paylaş.

Bir dakika, faceswap nelerdir?
Faceswap teknolojisini kullanan Reface yüz takas etkileri ile yüz değiştirmekten fazlasını yapabilirsin. Reface gelişmiş editörü sayesinde, vucut gelistirme fotomontaj işlemi yapılabilir. Reface app video kullanarak; yüz değişiklik yapma komik mesajlar, celebrity look alike denilen ünlülere benzeme, selfie rötuş ve arka planlar yaratma mümkün. Reface ile gülünç videolar hazırlayabilirsiniz. Yüzünü istediğin ünlünün yüzüne kes yapıştır ve başka bir yüze haiz ol. Yapay zekaya (ai) dayanan yüz animasyonu yardımıyla anında yüz değiştirme.

quot;Eğer takım kıyafet montaj için fotoğraf stüdyosu arıyorsanız ve arkadaşlarınıza tecrübeli bir GIF editor şeklinde görünmek istiyorsan, Reface pro kullanmayı kontrol edin.

Reface: Komik yüz değiştirme Apk Full indir

Çok seveceksiniz.Quot; – Mashable

Kendi yüzünü değişiklik yapma oyunu
Gerçekleri değiştir. Dostlarının yüzünü değiştir. Onlarla dalga geç. Saç modelleri foto çerçeveleri ile güzellik salonu efektleri, yüzünü başka vücuda monte etme, ünlülerin yüzünü değiştirme ve daha fazlası. Eserini tüm dünya ile paylaş ve konuşan kafalarla herkesin kafasını karıştır.

Reface app ile yapılabilecekler:
– Faceswap teknolojisi sayesinde yüzünüzü ünlülerinki şeklinde tertip ve takas yüzleri fotomontaj yapmak.
– Yüzünü değişiklik yapma uygulaması ve cinsiyetini değişiklik yapma.
– Eğlenceli yüzü takas fotoğraf editörü yardımıyla face swap teknolojisine fanatik kalacaksın.
– Komik memeyi veya değiştirdiğin yüzleri video olarak sosyal medyada yada messangerda paylaşma.
– Her gün yayınlanan resim, GIF ve videolar ile yüzleri kolayca değiştir.
– Fotoğraf editörünü kullanarak resimlere yaşam ver ve tüm dünya ile paylaş.

100ü aşkın ülkede popüler uygulamalar arasında
Yüz değiştirici Reface şimdi yenilendi ve kullandığı teknoloji sayesinde 100den fazla ülkede yüz değiştirme programı olarak alaka görüyor.

Herhangi bir soru niteliğinde, sorunlar yada ortaklaşa iş talepleri için bizimle şuradan iletişime geçebilirsin: [email protected]

Şart ve Hükümler: https://Reface.App/terms/
Gizlilik Politikası: https://Reface.App/privacy-policy/

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.