Ücretsiz Race Master 3D – Araba Yarışı Apk İndir

3.2.3

Genel
HEMEN İNDİR
4.0/5 Oylar: 731,564
Sürüm
3.2.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
164M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Race Master 3D – Araba Yarışı Apk İndir

️ Race Master 3D: Hızlı, öfkeli ve süper eğlenceli yarış oyunu

Bir sonraki dönüşte seni neler beklediğini harbiden bilmediğin bu saçma derecede eğlenceli yarış oyununda parmağını ekrandan ayırma ve her şeye hazır ol. Sürüşüne ince ayar yap, ayağını gazdan çekme, sonsuz engellerden kaçın ve beklenmedik yeni şeyler sunan süper hızlı, heyecan verici, saykedelik yarışlarda senin kadar deli rakipleri yoldan çıkarmaya çalış. Hız ihtiyacını hissediyor musun?

Çılgın olduğu kadar sezgisel de olan bu yarış oyununda hız, drama, mükemmel otomobiller ve çok daha fazlasını elde edeceksin.

YARIŞI COŞTUR…

Takip etmesi zor: Baş döndürücü hızda yarışmak için çok çeşitli yüzeylere ve engellere haiz 33 benzeri olmayan düzen Ayrıca özel olarak tasarlanmış arabalarda 8 değişik boss, sürüşünü tüyler ürpertici hale getirmeye hazır.

Tüm dünyada yarış: 14 farklı neon aydınlatmaya sahip rampalar ve tünellerle dekore edilmiş, değişik parkur özelliklerine ve bol detaylı arka plana haiz 7 farklı konumla dışarıda izleyecek her zaman bir şey var.

Race Master 3D – Araba Yarışı Apk Full indir

Daha fazla para kazanmak için her yarışta zirveye oyna, arabanın motorunu en yüksek hıza, hızlanmaya ve yol tutuşuna ayarla. İlgi cazibeli aksesuarlar ekle aracını süslemek için 15 farklı boyadan seç.

Kükreyişimi Dinle: Yüksek performanslı motorun gürlemesi, lastik gıcırtısı var çarpışan metallerin sesi varken kimin müziğe ihtiyacı olur ki? Race Master 3D’nin varlıklı ses dünyasının, rahat fakat çarpıcı grafiklerinin ve pistte her durduğunda yahut ani fren attığında kemiklerini titretecek muazzam çarpışma efektlerinin keyfini çıkart.

SON CEP YARIŞÇISI

Oynaması kolay, gerçek bir sürüş zorluğu elde eden, heyecan ve ebedi çeşitlilik sunan, havalı otomobilleri ve tehlikeli rakipleri olan, tamamı birkaç dakika içinde meydana gelen süratli ve öfkeli yarışlara haiz bir yarış oyunu mu arıyorsun?

Race Master 3Dyi cebinde tutarak her zaman ve her yerde harika sürüş heyecanına erişebilecek, pistte çılgınca renkli bir kasırga benzer biçimde üzerinize hızla gelen bir dizi gerçeküstü ve zorlayıcı engele rağmen tekrar yine podyuma çıkmaya çalışacaksın
Mevcut en ama en çılgın, en kazanan mobil yarış oyununda pistin ustası olup olmayacağını öğrenmek için şimdi indir.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.