Ücretsiz Evony Kralın Dönüşü Apk İndir

4.21.0

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 732,525
Sürüm
4.21.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
84M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Evony Kralın Dönüşü Apk İndir

Çeşitli bulmaca bölümlerini deneyin. Şehirlerinizi inşa edin. Askerlerinizi yetiştirin. İmparatorluğunuzu genişletin. 7 krallığın Kralı olun!
Hepsi 2022in en popüler gerçek zamanlı strateji MMO oyunu olan Evony: The kings Returnde!

Çoklu Oynanış:
◆ Çeşitli bulmaca türleri
◆ Oynamayı bekleyen 1000 bulmaca seviyesi
◆ Beyninizi zorlayan bulmacalar, IQnuzu sınayın
◆ İlgi çekici ve muhtelif bulmaca sahneleri

Kendi imparatorluğunuzu oluşturun
OLAĞANÜSTÜ ZENGİNLİKTE VE İNANILMAZ ÖZELLİKLER KÜMESİ:
◆ Oyununuzun mimari tarzını özelleştirmek için 7 medeniyet arasından seçim yapın: Amerika, Çin, Avrupa, Rusya, Kore, Arabistan ve Japonya!

◆ SİZ DİPLOMATSINIZ! Arkadaş edinebileceğiniz, stratejilerinizi geliştirmek için otomatik tercüme ile sesli ve yazılı gerçek zamanlı iletişim kurabileceğiniz ve epik savaşlar kazanabileceğiniz güçlü bir Birliğe katılın.

◆ SİZ SAVAŞIN EFENDİSİSİNİZ! Yerleri sarsan piyadeden devasa kuşatma makinelerine kadar seçebileceğiniz dört asker türüyle düşmanlarınıza karşı savaşın ve etkileyici animasyona sahip Dünya Haritası üstünde çevrenizde gerçekleşen bütün savaşları izleyin.

◆ SİZ VALİSİNİZ! İmparatorluğunuzdaki şehirlerinizi yönetin, kaynaklarınızı tedvir etmek için liderlik yeteneklerinizi kullanın ve stratejik avantaj elde etmek için iyileştirmeleri araştırın.

◆ SİZ HÜKÜMDARSINIZ! Savaşlarda ve şehrin gelişiminde yardımcı olması için tarihin ünlü Generallerini ordunuza katın. Abraham Lincoln, George Washington, King Arthur, Şarlman, Jül Sezar, Cengiz Han, Oda Nobunaga, Yi Sun-sin ve fazlaca daha fazlası keşfedilmeyi bekliyor.

Evony: Kralın Dönüşü Apk download

Feysbuk.Com/Evony.The.Kings.Return/

UYARI: Evony: The Kings Return oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur sadece gerçek para ile alınabilecek birtakım oyun içi öğeler mevcuttur. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen cihazınızın ayarlarından tatbik içi alışverişleri devre dışı bırakın. Ayrıca Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca Evony: The Kings Return oyununu oynamak veya indirmek için en az 13 yaşlarında olmanız gerekmektedir.

7 kraliyetin kralı olmak ister misiniz?
ŞİMDİ arkadaşlarınızla beraber son derece bağımlılık yapan RTS/SLG oyununa katılın!Quot;

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.