Ücretsiz Canlı Futbol TV Canlı Skorlar Apk İndir

6.0.1

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 27,223
Sürüm
6.0.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
43M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Canlı Futbol TV Canlı Skorlar Apk İndir

Global futbol topluluğuna katılın ve bu oyuna olmazsa olmaz Live Soccer TV uygulaması ile bağlanma şansını yakalayın. Bu uygulama dünyanın dört bir yanındaki tüm maçlar için resmi ve onaylanmış değişik canlı gösterim listelemelerini sunar (TV, web yayıı, radio, OTT ya da talep). Uygulama, 200den farklı ülkede 4000den değişik TV şirketinin futbol maç yayınları ve TV haklarını barındırır.

Live Soccer TV uygulaması, bir futbol websitesi olan LiveSoccerTv.Comun iOS ve Android uygulamasıdır. LiveSoccerTv., 2004 yılından beri etkinlik gösteren ve metodik olarak futbol canlı yayınları, canlı yayın hakları, canlı skorlar ve spor haberleri hakkında metodik araştırmalar meydana getiren bir şirkettir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, bu tatbik ile futbol hakkında tüm verilere, bilgilere dilediğiniz vakit ulaşabilir ve favori takımlarınızı, liglerinizi ve turnuvalarınızı iyi mi izleyeceğinize dair malumat sahibi olabilirsiniz.

Bu uygulama ile beraber bütün lüzumlu futbol bilgi ve verilerine ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak favori takımlarınızın, liglerinizin ve turnuvalarınızın maçlarını izlemek sizin için dünyanı neresinde olursanız olun oldukca basit olur. Live Soccer TV takvimini kullanarak da devamlı olarak malumat sahibi olabilirsiniz. Resmi ve yasal olan tüm canlı yiyen listelerine ayrıca bu tatbik sayesinde maçlardaki son dakika gelişmeleri ve canlı skorları da takip edebilirsiniz. Takımların kadroları, maçta yaşananlar, canlı yazılı ifade ve birçok istatistiğe de bu uygulama aracılığı ile ulaşmak olası. Haberler sekmesinde de son gelişmeler ve trend olan konuları takip edebilirsiniz.

Live Soccer TV, sizin canlı bir biçimde futbol izlemenizi sağlar. Bunu da TV, canlı yayınlar, OTT, radyo, istek üzerine, TV tekrarları ve diğer muayyen şeyler ile yapar.

Canlı Futbol TV: Canlı Skorlar APK 2022

Her bir futbol kanalı, yerel TV hakları ve öteki kaliteli kanal yayınları hakkında da temel bilgiler, bu platformda yer alır.

*Lütfen not alın: Live Soccer TV uygulaması, yasa dışı yayıncılığa sert bir halde karşıdır ve hiçbir yasa dışı yayıncının kanallarını platformda barındırmaz. Aynı zamanda tekrar yasal olmayan maç indirme programlarını da bloke eder. Live Soccer TV üstünde yer alan tüm bağlantılar, resmi yayıncılara ve TV ağlarına aittir. Aynı zamanda üçüncü parti yayıncılar da alt lisanslama ile yayın almışlarsa, bu da Live Soccer TVde yer alır.

Live Soccer TV uygulaması ile ulaşabileceğiniz içerik ve özellikler ise şu şekildedir:

– Birçok futbol ligi, turnuvası ve maçının yayınları için resmi TV, radyo, online ve talep üstüne olan gösterim tiplerini size sunar.
– En iyi turnuvalardaki maçlar için bölgenizde yasal canlı ses ve video içeriklerine ulaşma
– Fikstür sıralaması, skorlar, maç istatistikleri ve kadrolar
– Lig ve turnuvadaki son sıralamalar
– Takımların en fazla gol atan ve asist yapan aktörleri sıralaması
– Maç başlangıcı bildirimleri ve hatırlatmaları
– Takviminize maç gösterim detayları ve olaylarını ekleme fırsatı
– Maç detaylarını arkadaşlarınız ile paylaşma
– Yerel canlı, yine ve öteki yayınları kanala, tarihe, takıma yahut turnuvaya nazaran takip etme
– Canlı skor kontrolü. 12 saat, 1,2, 7 gün ya da her vakit skorları görüntülememe şansı
– Maç başlangıcı bildirimleri. Maçtan 5,15,30 dakika, 1, 3 ya da 24 saat önce.
– Maçların İngilizce canlı yazılımı anlatımları
– Futbol maçları ön izlemesi, raporları, editöryal yorumları, günlük futbol haberleri ve trend konular
– Yerel futbol TV yayını hakları. Kanal ve turnuvaya nazaran sıralanır.
– Futbol ligleri ve turnuvalarını isteğinize bakılırsa dizayn etme.
– Spor yayınları ile alakalı olarak detaylı bilgiler. Aralarında FIFA Dünya Kupası, UEFA Euro, UEFA Şampiyonlar Ligi amp; Avrupa Ligi, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Bundesliga, Serie A, Primeira Liga, MLS, Ligue 1, Copa Libertadores, Copa America, Africa Cup of Nations, Liga MX, FA Cup. Benzer biçimde dünyanın en büyük turnuvalarının olduğu yayınların detaylı bilgileri.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.