Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TV APK 2022

Yerli ve yabancı diziler, yerli ve yabancı filmler, çizgi filmler, belgeseller, canlı TV kanalları ve programları başta olmak üzere yüzlerce içerik TV ’ta sizleri bekliyor. Dizi ve film izleme keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz TV ’ta sunulan filmler, diziler ve diğer içerikler tüm operatör kullanıcılarının kullanımına açıktır. Dilerseniz abone olmadan sevdiğiniz filmleri kiralayabilirsiniz. Dizi ve beyazperde izleme keyfini evinize taşımak isterseniz hızlıca TV uygulamasını indirebilir, en iyi filmleri ve dizileri izlemeye başlayabilirsiniz.

TV Dünyasında Sizleri Bekleyenler
● Yabancı ve yerli dizileri, filmleri ve öteki birçok içinde ne olduğu 4K Ultra HD kalitesinde seyredebilirsiniz.
● Korku filmleri, güldürü filmleri, aksiyon filmleri, bilim kurgu filmleri ve Türk filmleri şeklinde farklı türlerde 4K Ultra HD filmler seyredebilirsiniz. Ayrıca vizyondaki filmler ile beyazperde izleme keyfini evinize taşıyabilirsiniz.
● Hayvan belgeselleri, tabiat belgeselleri şeklinde türlerde belgeseller izleyebilirsiniz.
● Canlı TV programlarını 24 saate kadar geri sararak izleyebilirsiniz.
● Çocuklarınız için Pepee ve Kral Şakir benzer biçimde çizgi filmler ile Madagaskar ve Buz Devri şeklinde animasyon filmlerini bulabilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Sinema Filmleri
TV ’ta hem yerli filmlerden bununla beraber yabancı filmlerden onlarca içerik bulabilirsiniz. Yerli film takip etmek isteyenler için İklimler, Çakallarla Dans, Kış uykusu şeklinde farklı dönemlerden ve türlerden içerikler sunuluyor. Yabancı film kovuşturmak isteyenler için ise Baba, Cinnet, Karayip Korsanları şeklinde mutlaka izlenmesi ihtiyaç duyulan filmlerin yanı sıra; Duyguların Rengi, İnanılmaz Aile ve Halka gibi alternatif filmler sunuluyor. 4K Ultra HD film izleme deneyimini yaşamak için derhal TV içeriklerine göz atmaya başlayabilirsiniz.

TV Apk Full

Özellikle yabancı dizi kovuşturmak isteyenler için değişik türlerde birçok içeriğin yer almış olduğu TV ’ta Supernatural, The Tudors, The Walking Dead ve American Horror Story benzer biçimde en iyi yabancı diziler yer alıyor. Türk dizileri, fantastik diziler, bilim kurgu dizileri, komedi dizileri gibi daha birçok türde diziyi TV ’ta bulabilirsiniz.

Çocuk Filmleri ve Çizgi Dizileri
TV Plus’ta çocuklarınızla beraber birçok animasyon filmi izleyebilirsiniz. Öte taraftan Pepee ve Kral Şakir benzer biçimde Türkiye’nin en çok izlenen çizgi filmlerine ek olarak Şirinler, Aslan Kral ve Kukuli gibi birçok çizgi dizi sunuluyor. Benzer biçimde Batman, Superman, Iron Man şeklinde evlatların en sevilmiş olduğu karakterler de TV ’ta!

Yabancı Belgeseller
Belgesel kovuşturmak isteyenler için en iyi belgesellerden örnekler TV ’ta yer alıyor. Bilimsel belgeseller, yaşam öyküsü belgeselleri, doğa belgeselleri ve hayvan belgeselleri bunlardan yalnızca bazıları arasında!

Canlı TV Programları ve Spor Müsabakaları
Canlı TV izleyebileceğiniz TV ’ta kaçırdığınız programları geri sararak kaydedebilir ve istediğiniz vakit izleyebilirsiniz. Ulusal kanallar, müzik kanalları ve EBA TV başta olmak üzere onlarca TV kanalını canlı seyredebilirsiniz. Öte yandan spor tutkunları için İngiltere Premier Ligi ve Almanya Bundesliga, basketbolun en iyilerinin yer aldığı NBA, motor sporlarının zirvesi Formula 1 ve en heyecanlı Tenis turnuvaları da TV ’ta!

TV Plus’a tertipli olarak yeni filmler, diziler ve belgeseller de eklenmektedir. Dolayısıyla TV dünyasında en yeni filmlerden, eski filmlere; en yeni dizilerden size zaman yolculuğu yaptıracak eski dizilere kadar yüzlerce içerik bulabilirsiniz. Online dizi ve film seyretme keyfini TV dünyasında deneyimlemek için hızlı ve kolay bir şekilde abone olabilirsiniz.

Uygulama ile alakalı istek ve önerilerinizi uygulama arasında yer alan quot;Bize Ulaşınquot; bölümünden veya “[email protected]” adresine e-posta ile iletebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.