Toca Life Town APK 2022

1.6-play

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 9,152
Sürüm
1.6-play
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
46M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Toca Life Town APK 2022

Toca Life: Towna Hoş Geldiniz

Her şeyin ve her insanın hoş karşılandığı bir oyun dünyası olan bu Townı yönetiyorsunuz! Farklı konumlar ve pek oldukça klasik Toca Boca karakteriyle, Towndaki günlük maceralar sonsuzdur.

KEŞFET
Kasabanın etrafında gezinin! Alışveriş yapmak için bakkala gidin, öğle yemeğini pişirmek için restoranda durun ve arkadaşlarınızla film takip etmek için eve gidin. Piknik için parka koşun ve yüzmek için göle gidin. Bir kumdan kale yapın veya karanlıkta maceraya çıkın? Bu Townda karar sizin!

OLUŞTUR
Bugün hırsız-polis, yarın ise saklambaç oynayın, hikâye tamamen size kalmış. Kendi dünyanızı yaratmak için hayal gücünüzü kullanın, arkadaşlarınız ve aileniz ile oynayın.

BUL
Her yerde defineler gizli. Işıkları açın ve kapatın, çöp kutusuna çöpleri atın yada arkadaşlarınıza vermek için mağazada bir armağan sarın. Göle taş atın, gece ve gündüz için güneşe dokunun. Unutmayın, hiç bir kaide yok; her şeyle etkileşime geçin, tuvaletle bile!

TOCA LIFE
Toca Life, sizi Toca Life: Town haritasının ötesine taşıyan bir dizi uygulamadır ve Toca Life evrenin yeni yerleri bulmanıza izin verir.

Toca Life: Town 2022 APK Ücretsiz İndir

Bunları tanıyor musunuz?
– Keşfedilecek 7 durum – park, göl, mağaza, polis karakolu, restoran, ev ve daire
– Restoranda pişirilecek 30 farklı yemek
– Maceraya çıkın – bir kamp ateşi yakın ve çadırda uyuyun
– Gece ve gündüzü deneyin
– Oynamak için 5 değişik hayvan
– Kural ve stres olmaksızın oyunu açın
– Çocuk dostu arabirim
– Üçüncü taraf reklâmı yok
– Uygulama içi satın alma yok

Toca Life: Town 3 yaşındaki çocukların bile oynaması için yapılmıştır sadece daha büyük olanların da hayal gücüne hitap edebilir. Sürprizler ve yapılacak heyecanlı şeylerle dolu – sınır yok, ancak eğlence var! Haydi oynayın!

***

TOCA BOCA HAKKINDA
Toca Bocada çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına destek olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri kişi olmasına destek vermek için ürünlerimizi evlatların bakış açısına göre tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 130 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve keyifli, emin, aleni uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha çok bilgiyi tocaboca.Com adresinden alabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Gizlilik oldukca ciddiye aldığımız bir konudur. Bu mevzularda daha fazla şey öğrenmek için gizlilik politikamızı okuyun: http://tocaboca.Com/privacy

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.