Toca Life School Apk İndir

1.5-play

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 15,837
Sürüm
1.5-play
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
46M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Toca Life School Apk İndir

Sırt çantanızı kapın – şimdi Toca Life: School zamanı! Ders anlatın, dolabınızı seçin ve kafeteryada yiyecek savaşı yapın! Beş mekan ve 34 karakterle kendi okul maceralarınızı yaratabilirsiniz!

TOCA LIFE TANITIMI
Dünyanın dört bir yanındaki çocuklardan gelen fikirler sayesinde, her gün size eğlencelerle dolu kocaman bir dünya sunan uygulamalar serisi Toca Lifeı yarattık. Serinin ilk uygulamaları Toca Life: Town ve Toca Life: Citynin peşinden, şimdi Toca Life: Schoolu heyecanla sunuyoruz!

KEŞFEDİN
Toca Life: Schoolda okul yaşamı ile alakalı hikayeler özetleyen beş eşsiz mekan bulunuyor. Oyun sahasına giderek basketbol takımına koçluk edin, sınıfta ilmi gözlem yapın ve gençlik kulübünde grubunuzla arzu ettiğiniz müzikleri çalın! Tüm karakterler ve sahip oldukları her şey mekanlar içinde kolayca taşınabilir.

SAKLI HAZİNELER
Eğlenceli kostümler giyin ve bir parti düzenleyin. Kimya laboratuvarında renkli sıvıları karıştırın, ağaca tırmanın ve saklambaç oynayın. Okuldan sonrasında eğlenmek mi istiyorsunuz? Gençlik kulübü havuz, masa tenisi veya enstrüman çalma gibi keyifli aktiviteler için her vakit açıktır.

ÖZELLİKLER
– Keşfedilmeyi bekleyen beş mekan: ev, kafeterya, okul binası, gençlik kulübü ve oyun sahası
– Oyuna hazır 34 karakter ve farklı kıyafetler
– Farklı temalara haiz dolapların, okul idare bürosunun ve deneyler için laboratuvar içeren sınıfın bulunduğu okul binasını keşfedin!
– Yangın alarm fıskiyelerini açın ve yangın söndürücü kullanın
– Gençlik kulübünde muhteşem keytarı çalmayı öğrenin ve bir grup kurun!
– Oyun sahasında spor yapın yada maçlarda tezahürat edin!
– Sakız çiğneyin ve kirli koku bombaları atın!
– Kafeteryada yiyecek savaşı başlatın ve peşinden temizlik yapın
– Süre kısıtlaması veya yüksek skor yok — dilediğiniz kadar oynayın!
– Üçüncü taraf reklam yok
– Uygulama içi satın alma yok

***

TOCA BOCA HAKKINDA
Toca Bocada çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz.

Toca Life: School Güncel Apk İndir

Ürünlerimiz 215 ülkede 130 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha çok bilgiyi tocaboca.Com adresinden alabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Gizlilik fazlaca ciddiye aldığımız bir mevzudur. Bu konularda daha çok şey öğrenmek için gizlilik politikamızı okuyun: http://tocaboca.Com/privacy

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.