Toca Life Pets APK 2022

1.2-play

HEMEN İNDİR
4.8/5 Oylar: 2,821
Sürüm
1.2-play
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
46M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Toca Life Pets APK 2022

Toca Life: Petse hoşgeldiniz! Burada hayvan dostlarınızla birlikte sahne sizin. En sevdiğiniz evcil hayvan nasıl? Tüylü ve hızlı mı? Islak ve kıvrımlı mı? Birazcık korkulu mu? 120den fazla türle, Toca Life: Petste aklınıza gelebilecek her çeşit hayvan var.

BEŞ MEKANI KEŞFEDİN

EVCİL HAYVAN PARKI: Hayvanlarla görkemli açık havanın keyfini çıkarın! Nehre dalın, çimlerde piknik yapın, oyun oynayın veya saklı mağarayı keşfedin. İsterseniz hayvanlarınızı eğitmek ve becerilerini test etmek için bir çeviklik parkuru inşa edin. Etrafı gezerek ağacı keşfedin — bir ihtimal de evcil ailenizi genişletecek sürprizler bulabilirsiniz!

EVCİL HAYVAN OTELİ: Bazı aileler hayvanlarını yanına almadan yolculuğa çıksa da, evcil hayvan oteli sayesinde hayvanlar da tatil yapıyor! Akvaryumdan dış mekana kadar birbirinden huzurlu yerlerle, kedi ve köpekten kuş ve tembel yarasaya her hayvan oynayabileceği yada dinlenebileceği mükemmel bir nokta buluyor!

VETERİNER: Veteriner hasta hayvanların iyileşmesine ve sıhhatli hayvanların yola devam etmesine yardımcı oluyor! Haplar, damlalar ve hasta ya da yaralı hayvanları ameliyat etmek için gereken aletleri bulabilirsiniz. Hayvanlar, veteriner muayeneye hazır olana kadar dışarıda oynayabilir yahut rahat yataklarda bekleyebilir.

EVCİL HAYVAN DÜKKANI: Evcil hayvan dükkanında evcil hayvanlarınızın bakımı, beslenmesi ve oyun oynaması için ihtiyaç duyulan her şeyi bulabilirsiniz. Alışverişten sonrasında, evcil hayvan dükkanının kafesinde bir şeyler atıştırın. Buradaki masalar evcil hayvanlara da açık!

BESLEYİCİ BUNGALOVU: Evcil hayvan besleyicisinin günü burada başlayıp bitiyor. Bungalov doğal ki serada saklanandan tutun da bahçede çamur arasında oynayana kadar hayvanlarla dolu. Korkmayın, dev küvette hepsi tekrar tertemiz oluyor!

ÖZELLİKLER
– Beş mekanda rol yapma: evcil hayvan parkı, evcil hayvan oteli, baytar, evcil hayvan dükkanı ve besleyici bungalovu.

Toca Life: Pets Apk Full download

– 124 reel ve hayali hayvanla oynayın ve bakımlarını yapın.
– Çamurlu hayvanları yıkayıp yine pak olmalarını sağlayın!
– Veterinerlik yaparak hasta ve yaralı hayvanlara bakın.
– Hayvanlarınıza komik şapkalar takın — şapkaları üst üste geçirin!
– Hayvanları eğitmek ve ihtiyaçları olan egzersizi yapmalarına yardım etmek için çeviklik parkuru inşa edin.
– Evcil hayvan parkındaki dalı çekerek sürprizi keşfedin!

Hakkımızda:
Toca Bocada çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı bulunmasına ve istedikleri şahıs olmasına yardımcı vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına gore tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 200 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar yer alıyor ve keyifli, güvenilir, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha çok bilgiyi tocaboca.Com adresinden alabilirsiniz.

Gizlilik Politikası:
Gizlilik konusunu son aşama ciddiye alıyoruz. Bu hususlara ilişkin tutumumuz ile alakalı daha fazla malumat için, lütfen gizlilik politikamızı okuyunuz: http://tocaboca.Com/privacy

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.