Toca Life Hospital APK İndir

1.2-play

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 7,001
Sürüm
1.2-play
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
46M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Toca Life Hospital APK İndir

Toca Life: Hospital ile yoğun bir tıp merkezinin heyecanını yaşayın! Bebeklerin doğumuna tanıklık edin, hastaları tedavi edin ve hatta sevdiklerinize veda edin. Toca Life: Hospital, yaşamın acı tatlı anlarını kendiniz oynayarak göreceğiniz bir yer.

HAYAT DÖNGÜSÜNÜ YAŞAYIN

BAŞLANGIÇ
Bir bebeğin dünyaya gelmesi biraz ürkütücü ve aslolan coşku dolu olabilir! Toca Lifeta yeni doğmuş bebekleri karşılarken yaşanmış olan heyecanı paylaşın! Aile üyeleri ve hastane mensubu bu kundaklanmış, tatlı minikleri sevebilir ve bakımlarını yapabilir.

SON
Hastanelerde bazen üzücü anlamış olur da yaşanır. Toca Life: Hospitaldaki veda odası, sevdiklerinize rahat bir ortamda veda etme şansı veriyor.

VE ARADA KALAN HER ŞEY
Toca Life: Hospital sağlık kontrolleri, röntgenler ve hastanede gün boyunca olup biten her şey ile alakalı uydurma hikayeler yada gerçek hikayeler anlatmanıza izin veriyor.

BEŞ KATTAKİ ÜNİTELERİ KEŞFEDİN
Zemin katta, garajdaki ambulansın sirenini çalın veya esrarlı makinenin şifresini çözerek gizli saklı laboratuvarın kapılarını açın! Giriş katında, resepsiyonda kayıt yaptırın ve bekleme salonunda oturun veya kafeden bir atıştırmalık alın. Tedavi katında hastaların teşhisi için aletler, numunelerin kontrol edilmesi için bir laboratuvar ve bir ameliyathane bulunur. Aile bakım katında ancak çocuklar için bir ünitenin yanı sıra ultrason makinesi, beşik ve yeni doğmuş bebeklerin bulunduğu bir hamile ünitesi vardır! Genel bakım katındaki hastalar, yaşamı derinlemesine düşünmek için zen bahçesini ziyaret edebilir. Ve bir yakınınız öldüğünde, veda odasında ona son defa veda edebilirsiniz.

ÖZELLİKLER
– Beş katı keşfedin: zemin, ana giriş, laboratuvar ve tedavi, aile bakım ve genel bakım.
– Büyük asansörle karakterleri bir kattan diğerine taşıyın.

Toca Life: Hospital Apk Full

– Bebek mi geliyor? Hamile hastayı ultrason makinesiyle muayene edin!
– Ayy, yeni doğan bebekler: Bebekleri dünyaya getirin!
– Tomografi makinesini ve röntgen cihazını kullanarak hastalara teşhis koyun!
– Tıbbi ekranda ameliyat olan hastaların hayati organlarına bakın.
– Gerçek hastanede bulabileceğiniz bütün aletleri kullanın: sedye, bandaj, koltuk değneği, hastane yatağı, tekerlekli sandalye ve dahası!
– Gizemli makinenin şifresini çözerek gizli laboratuvarı keşfedin!
– Veda odasında huzur bulun ve sevdiklerinize veda edin.
– Dramatik hastane temasından dinlendirici, hafifçe bir melodiye uzanan doğru müzikle hikayeniz için atmosferi belirleyin.

TOCA BOCA HAKKINDA
Toca Bocada çocukların hayal enerjisini ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri şahıs olmasına destek vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına gore tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 150 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar yer ediniyor ve eğlenceli, güvenli, aleni uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkındaki daha çok bilgiyi tocaboca.Com adresinden alabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Gizlilik oldukça ciddiye aldığımız bir mevzudur. Bu mevzularda daha fazla şey öğrenmek için gizlilik politikamızı okuyun: http://tocaboca.Com/privacy

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.