Toca Life Farm Apk İndir

1.2-play

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 15,746
Sürüm
1.2-play
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
46M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Toca Life Farm Apk İndir

Çiftçi gibi çalışın ve oynayın! İneğinizin sütünü sağın, tavuklarınızdan yumurta toplayın ve ekinlerinizi yetiştirin. Piknik yapın, keman çalın ve uykuya dalın! Güneşin doğuşundan batışına kadar Toca Life: Farm ile keyifli çiftlik yaşamını yaşayın!

ÇİFTLİK HAYATINI KEŞFEDİN
Toca Life: Farmdaki dört mekan, çiftlik hikayelerinizi anlatmanız için gereken her şeyi verecek. Ahırdaki hayvanların bakımını yapın — onları besleyin ve dışkılarını paklayın! Hayvanlara baktıktan sonra, yemeğinizi yiyebileceğiniz eve gidin ve ardından içinizden geldiği şeklinde banjo çalın. Gece güzel bir uykunun arkasından ekinlerinizi biçmek için tarlanın yolunu tutun. Mahsulünüzü toplayın ve dükkana gidin; burada yiyeceklerinizi satabilir, yeni mamüller yapabilir ve ürün satın alabilirsiniz!

MAHSULÜNÜZÜ YİYECEĞE DÖNÜŞTÜRÜN
Tohumlarınızı ekin ve iyi mi büyüteceğinizi öğrenin! Traktörünüzü kurcalayarak neler yapabileceğine bakın! Yiyecek makinesi, çiğ malzemelerinizi büyülü bir halde yiyeceğe dönüştürür: Peynir yapmak için süt kullanın, sonra da peynir ve mısır kullanarak peynirli köfte yapın! Minik meyvelerden reçel, buğdaydan ekmek yapın ve peşinden bu malzemeleri kullanarak donut hazırlayın! Yapabileceğiniz bütün yiyecekleri ve nasıl yapılacaklarını keşfedin!

HİKAYENİZİN ORİJİNAL BİR VİDEOSUNU OLUŞTURUN
Uygulama içi kayıt hususi durumunu kullanarak orijinal bir video oluşturun! Bu hususiyet, siz hikayeyi anlatırken karakterlerinizin hareketleriyle beraber sesinizi kaydeder. İki dakikaya varan çiftlik videoları yaratın ve sonrasında paylaşmak üzere film rulonuza kaydedin!

ÖZELLİKLER:
– Dört mekanı keşfedin: ahır, ev, tarla ve dükkan.
– 29 yeni karakter ve ayrıca tüm hayvanlar için hikayeler yaratın!
– Hayvanları besleyin, ineğin sütünü sağın ve tavuklarınızdan yumurta toplayın.
– Süt tankından süt şişeleyin.
– Veterinerin hayvanları test etmesine yardım edin.
– Domuzların (ya da insanların!) çamurda yuvarlanmasına izin verin.

Toca Life: Farm Apk Ücretsiz İndir

– Ekimden biçmeye kadar mahsullerinizi yetiştirin.
– Daha hızlı tarım yapmak için traktörünüzün farklı işlevlerini kullanın!
– Mahsulünüzü yiyeceğe dönüştürmek için yiyecek makinesini çalıştırın.
– Süre kısıtlaması yada yüksek skor yok — arzu ettiğiniz kadar oynayın!
– Üçüncü taraf reklam yok

SİZİ DİNLİYORUZ
Pek çoğunuz Toca Life serisinde çiftlik istemiştiniz; şimdi heyecanla isteğinizi yerine getiriyoruz! Bundan sonrasında Toca Life serisinde ne görmek istiyorsunuz? Değerlendirme göndererek veya Instagram ve YouTubeda @tocaboca etiketini kullanarak önerilerinizi paylaşın!

***

TOCA BOCA HAKKINDA
Toca Bocada çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri şahıs olmasına destek vermek için ürünlerimizi evlatların bakış açısına gore tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 130 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar yer alıyor ve eğlenceli, güvenilir, aleni uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz ile alakalı daha çok bilgiyi tocaboca.Com adresinden alabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Gizlilik oldukca ciddiye aldığımız bir mevzudur. Bu mevzularda daha fazla şey öğrenmek için gizlilik politikamızı okuyun: http://tocaboca.Com/privacy

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.