Toca Life After School Apk İndir

1.2-play

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 1,903
Sürüm
1.2-play
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
46M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Toca Life After School Apk İndir

Toca Life: After Schoola hoş geldiniz! Burada dilediğiniz şeklinde vakit harcayabilirsiniz. Favori hobilerinizi keşfedin ya da yeni bir hobi bulun! Kaykay yapın, sanat eseri yaratın, dans edin, müzik yapın, spor yapın veya dinlenin! 27 karakterle tanışın, dört mekan keşfedin ve eve dönme tarihi gelmeden önce alabildiğine eğlenin!

DÖRT MEKANI KEŞFEDİN

KAYKAY PARKI: Renkli kaykaylar ve scooterlar arasından seçim yapın, rampadan kayarken heyecanı hissedin! Ardından okul sonrası bir atıştırmalık kapıp salonda dinlenin!

SANAT ATÖLYESİ: İstediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz! Resim yapmayı seviyor musunuz? Boya kovalarındaki dokuz renkle talep eder karmakarışık bir eser yahut bir şaheser yaratın! En sevdiğiniz aleti seçin: boya fırçası, rulo veya boya tabancası. Bitirdiğinizde resmi bastırın, çerçeve seçin ve galeri bölümüne asın!

DANS STÜDYOSU: Dans stüdyosunda ritimleri karışmasını sağlayarak DJlik kabiliyeti kazanın. Farklı enstrümanlar ve müzik türleri deneyerek dansçıların hareketlenip havaya girebileceği bir ortam yaratın!

SPOR SAHASI: Çatı katındaki spor sahasında takımlarınızı seçin, renklerini ve maskotlarını belirleyip oynayın! Basketbol, futbol, çim hokeyi gibi sporlar için ekipman bulabilirsiniz. Çatı katında grafiti duvarında artistik hünerinizi sergilemeniz, kutu oyunu oynamanız yada iyi bir kitapla keyif yapmanız da mümkün.

ÖZELLİKLER
Dört mekanda rol yapma: kaykay parkı, sanat atölyesi, dans stüdyosu ve spor sahası
27 karakterle tanışın
Sanat eseri yaratın ve bastırın
Grafiti duvarını spreyle boyayın
Kaykay seçin ve rampadan aşağı kayın
Müzik makinesinde dans müziği yapın
Dansın peşinden tazelenin — havluları artık giyim benzer biçimde üstünüze geçirebilirsiniz
Spor sahasında spor yapın
Gizli karakterleri, kaykayları ve grafiti hayvanları bulun

Hakkımızda:
Toca Bocada evlatların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına destek olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz.

Toca Life: After School 2022 APK Ücretsiz İndir

Ürünlerimiz 215 ülkede 200 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar yer alıyor ve eğlenceli, emin, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz ile alakalı daha fazla bilgiyi tocaboca.Com adresinden alabilirsiniz.

Gizlilik Politikası:
Gizlilik konusunu son derece ciddiye alıyoruz. Bu hususlara ilişik tutumumuz hakkında daha çok malumat için, lütfen gizlilik politikamızı okuyun: https://tocaboca.Com/privacy

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.