Toca Hayat Ofis 2022 APK İndir

1.3-play

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 4,264
Sürüm
1.3-play
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
46M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Toca Hayat Ofis 2022 APK İndir

Yetişkinlerin bütün gün işte ne yaptığını asla merak ettiniz mi? Toca Life: Officede hayalinizdeki büro yaşamı hikayelerini anlatma sırası sizde!

Toca Life: Office sıradan bir ofise oldukca benziyor — dizüstü bilgisayarlar, yazıcılar ve fotokopi makineleriyle günlük işler yaparak eğlenebilir, kafede öğle yemeği yiyebilir ve bankadan nakit para çekebilirsiniz. Ama Toca Lifeda kolay bir yazıhane hayatı bile coşku verici bir maceraya yol açabilir! Gizli sürprizler bulun. Helikoptere atlayın. Sıradan insanları süper kahramanlara dönüştürün! Bugün nerede çalışacaksınız?

ALTI MEKANI KEŞFEDİN

KREŞ: İlk durak olan bu kreşte minikler enstrümanlarla oynayabilir, etrafa çamur sıçratabilir, dışarıda nebat yetiştirebilir ve oyun bahçesinde kaydıraktan kayabilir!

BANKA: Kasada değerli şeyler durur ve kasa bu tarz şeyleri güvende tutar. Ama alarm çalarsa maceraya atılma tarihi gelmiştir!

OFİS: Belge yazdırmak için yazıcıyı kullanın, arkasından fotokopi makinesiyle fotokopi çekin! Başka nelerin fotokopisini çekebilirsiniz? Bu şık ofiste masadaki bulmacayı çözerek heyecan verici bir sırrı keşfedin!

ÇATI KATI: Yeni tarifleri keşfetmek için kafede yemek denemeleri yapın! Ayrıca hızlı bir kaçamak meydana getirmeye ihtiyacınız olduğunda çatı katındaki pistte bekleyen helikoptere binebilirsiniz!

MAHKEME: Biraz dedektiflik yapın — belki bir suçu çözersiniz! Duruşma yapın ve sonucu açıklayın. Şşşş…Hapishanede gizli saklı bir çıkış var — kimse kaçacak mı?

DAİRE: Uzun bir günün ardından evde rahatınıza bakın! Yemek pişirin, biraz kestirin, hatta giysilerinizi çamaşır makinesinde sudan geçirin!

ÖZELLİKLER
Altı mekanda rol yapma: banka, yazıhane, çatı katı, mahkeme, daire ve kreş.

Toca Hayat: Ofis Güncel Apk İndir

Değerli şeylerinizi banka kasasında saklayın. Güvende tutmak için alarmı kurun!
Kiralık kasaların içindekileri keşfedin.
Beyaz tahtada çizim yapın, bilgisayarlardan çıktı alın ve fotokopi makinesiyle fotokopi çekin.
Büyük ofisi keşfedin ve gizli saklanma yerlerinin kilidini açın!
Pencere akvaryumunda denizanasıyla oynayın.
Şef olun ve kafede lezzetli yemekler hazırlayın!
Helikoptere atlayıp pervaneleri çalıştırın!
Mahkemede hayalı bir duruşma yapın.
Hapishanedeki gizli çıkışı keşfedin.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Gizlilik fazlaca ciddiye aldığımız bir konudur. Bu konularda daha fazla şey öğrenmek için gizlilik politikamızı okuyunuz: http://tocaboca.Com/privacy

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.