Toca Hair Salon 4 2022 APK İndir

2.1-play

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 120,812
Sürüm
2.1-play
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
34M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Toca Hair Salon 4 2022 APK İndir

Toca Hair Salon 4e sefalar getirdiniz. Salonda gezinerek oyunlar oynayın ve hayalinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştürün! İster bir karakter seçip hayalinizdeki gibi tasarlayın, talep eder aletleri kullanıp akışına bırakın. Macera sizi bekliyor. Makyaj, yüz boyama, saç-sakal aletleri ve çok daha fazlası ile yaratıcılığınızı sergileyin!

Toca Hair Salon 4ü ücretsiz bir şekilde indirebilir ve saç, sakal, stil, fotoğraf kabini ve şampuan istasyonlarının tamamına sahip olabilirsiniz. Ayrıca, uygulama içerisindeki mağazada yüz istasyonu ve satın alabileceğiniz kıyafetler, aksesuarlar ve çıkartmaların yer almış olduğu pek oldukça içerik paketi bulunuyor. Eğlence dolu yeni içerik hazır olduğunda yine göz atın!

SAÇ VE SAKAL İSTASYONU
Kesin, kırpın, tıraş edin, hatta kafanın neresinde dilerseniz saç çıkarın! Bu istasyondaki yepyeni aletlerle saçları ve sakalları kıvırcıklaştırabilir, düzleştirebilir ve şekillendirebilirsiniz. Ayrıca renkli şişelerle gökkuşağının her rengine boyayabilirsiniz. Bakalım tasarımınıza ne reaksiyon verecekler?

YÜZ İSTASYONU
Yüz istasyonunu satın alarak salonunuzu genişletin! Burada rengarenk ve çeşit çeşit makyaj malzemeleri sizi bekliyor. Rimelle dolgun kirpikler yaratın! Bir alet seçip göz kalemi, far yahut allık sürün! Yüz boyalarıyla karakterinizin yüzünde yürekli çizimler yapın. Bakalım neler tasarlayacaksınız?

STİL İSTASYONU
Yeni görünüme müsait yüzlerce biçim deneyin! Kıyafet değiştirin, birkaç çıkartma seçin ve gözlük, şapka şeklinde aksesuarlarla karakterinizi süsleyin.

Toca Hair Salon 4 2022 APK Ücretsiz İndir

ŞAMPUAN İSTASYONU
Karakterinizin saçını şampuanlayın, havluyla kurulayın ve fön makinesiyle kurutun. Yüzündeki boyanın ve makyajın akıp gittiğini göreceksiniz!

TOCA BOCA HAKKINDA
Toca Boca, çocuklar için dijital oyuncaklar meydana getiren, ödüllü bir oyun stüdyosudur. Bize nazaran, dünyaya dair bir şeyler öğrenmenin en iyi yolu oynamak ve eğlenmektir. Bu nedenle, çocuklarınızla beraber oynayabileceğiniz, hayal gücünü teşvik etmeye yardımcı olan dijital oyuncaklar ve oyunlar yapıyoruz. Hepsinden önemlisi; bunları güvenli bir biçimde, üçüncü tarafların reklamlarını göstermeden yapıyoruz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Tüm Toca Boca ürünleri COPPA ile uyumludur. Gizlilik konusunu son derece ciddiye alıyoruz. Bu hususlara ilişik tutumumuz hakkında daha çok malumat için lütfen gizlilik politikamızı okuyun: https://tocaboca.Com/privacy

Video

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.