Shadow Fight 3 Apk İndir

1.27.3

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 3,574,156
Sürüm
1.27.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
119M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Shadow Fight 3 Apk İndir

Efsaneye göre bir kahraman gölge enerjisi savaşına bir son verecek. Bu savaşçının üç dövüş tarzını öğrenmesi, en iyi silahları bulması ve en güçlü savaşçılarla mücadele etmesi gerek.

Dünya, destansı bir savaşın kıyısında. Yıllar ilkin Gölge Kapılarının serbest bıraktığı kudretli güç bir silaha dönüştü ve üç tane cenk klanı, bu gücün geleceğine karar vermek için savaşıyor.

Lejyon savaşçıları bu tehlikeli enerjiyi yok etmek istiyor. Hanedanlık insanları kendi çıkarları için kullanmak istiyor. Müjdeciler klanının esrarlı ninjaları da bu gölge gücünün karanlık gizemini keşfetmek istiyor.

Üç klan, üç dünya görüşü ve üç dövüş seçimi. Hangi tarafta olacaksın?

Shadow Fight 3 – Shadow Fight evreninin hikayesini yeni kişiliklerle 3D olarak devam ettiren çevrimiçi bir RPG dövüş oyunudur. Aksiyona, güçlü savaşçılarla havalı kapışmalara ve gizemli güçlerin yargı sürdüğü dünya çapında coşku verici maceralara hazır ol.

DESTANSI BİR KAHRAMAN OLUŞTUR
Ninja, şövalye ya da samuray? Kahramanının kim olacağını yalnızca sen seçebilirsin. Savaşlarda eşsiz kostümler kazan ve eşsiz bir görünüm yaratmak için ekipman renklerini özelleştir.

SAVAŞLARI KAZAN
Kendine özgü dövüş tarzını kurmak için 3 klanın dövüş tarzlarını keşfet. Kahramanın marifetli bir ninja yahut görkemli bir şövalye benzer biçimde dövüşebilir. Savaşın yönünü değiştirebilen kuvvetli ve etkisinde bırakan darbeler indirmek için gölge enerjisini kullan.

Shadow Fight 3 Güncel Apk İndir

Klanını seçerek hikâyenin akışını etkile. Baş düşmanına meydan okumak için güçlü bossları alt et ve sonrasında hikâyenin yeni detaylarını öğrenmek için öteki dünyaları keşfedip zamanda seyahat yap.

YETENEKLERİNİ GÖSTER
Ana hikâye savaşı bitse bile aksiyon devam ediyor. Yapay zekâ tarafınca test edilen oyuncuların kahramanlarına karşı düelloları kazan. Liderlik panosunda en iyi 100 arasında yer almak ve bölgende bir efsaneleşmiş olmak için en güçlü savaşçılarla dövüş!

SETLERİ TOPLA
Savaşlarda tecrübe etmek ve düellolarda havalı görünmek için kişisel tabanca ve zırh cephaneliğini topla. Bir ekipman setini tamamen topladıktan sonra bir dövüşü kazanmayı kolaylaştıracak eşi olmayan kabiliyetler elde edersin.

ETKİNLİKLERDE YER AL
Nadir görünümler, renkler, silahlar ve zırh kazanabileceğin düzenli çıkan konulu etkinliklerde dövüş. Bu savaşlarda yeni kahramanlarla karşılaşacak ve Shadow Fight dünyası hakkındaki birçok ilgi çekici teferruat öğreneceksin.

GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKART
Renkli manzara ve gerçekçi dövüş animasyonları, en iyi konsol oyunlarına rakip olabilir.

TOPLULUĞA KATIL
Diğer oyunculardan oyunun püf noktalarını ve gizemini öğrenmek için bizi toplumsal medyadan takip et! Macerandaki hikâyelerini paylaş, güncellemeleri al ve mükemmel ödüller kazanmak için yarışmalarda yer al!
Facebook: https://www.Feysbuk.Com/shadowfightgames
Twitter: https://twitter.Com/ShadowFight_3
Youtube: https://www.Youtube.Com/c/ShadowFightGames

DÖVÜŞMEYE DEVAM ET!

Not:
* Shadow Fight 3 çevrimiçi bir oyundur ve sabit bir internet bağlantısı gerektirir

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.