HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 1,402,223
Sürüm
5.4.10
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
46M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Müzikli Video Yapıcı Apk İndir

Filmigo, şık müzik videosu ve slayt gösterisi yapmak için kuvvetli bir video tertip aracıdır. Basit adımlarla, modaya uygun müzik, animasyon çıkartmaları, popüler temalar, özel altyazılar ve geçişlerle birleştirilmiş özgün bir video gösterilecek.

Bu video yapımcısının Temel Özellikleri
Profesyonel Düzenleme Aracı:
Filmigo video düzeltici, videoyu düzenlemeniz için kuvvetli araçlar sunar. Bir videoyu parçalara ayırabilir, galerinizdeki görüntüleri birleştirebilir, kaliteden ödün vermeden videoyu sıkıştırabilirsiniz. Ayrıca, süper entresan bir sanat eseri yapmak için videoyu yakınlaştırabilir yada hızlandırabilirsiniz.

Modaya Uygun Müzik:
Videonuzu popüler hale getirmek için tam lisanslı müzik sunuyoruz. Beğendiğiniz tüm modaya müsait müzikleri seçebilir, etkileyici videolar oluşturmak için çoklu müzik ekleyebilirsiniz. Herhangi bir videodan kolayca ses çıkarın ve kendi BGMniz yapın. Ayrıca seslendirmeyi kullanarak sesinizi robot, canavara çevirebilirsiniz…

Enfes Temalar:
Filmigo video yapımcısı muhtelif temalara ve benzersiz geçişlere haizdir. Harika bir müzik videosu oluşturmak için yalnızca bir dokunuş yeterlidir.

Sevimli Çıkartmalar:
Çeşitli GIFler, emojiler, hareketli çıkartmalar var. Filmigo, entresan videolar oluşturmanıza, sosyal medyada daha fazla takipçi kazanmanıza destek sunar.

Müzikli Video Yapıcı Apk Full download

Ayrıca yaratıcı videolar kurmak için karalamalar ekleyebilir, ekranda çizim yapabilirsiniz. Bu arada VIP ayrıcalığımız 1080p dışa aktarma, pikselleştirme ve kaydırma metni ihtiva eder, ayrıca reklam ve filigran yoktur.

İhracat:
Filmigo video düzenleyici, kalite kaybı ve vakit sınırı olmadan HD dışa iktibas sağlar. Videoyu yada slayt gösterisini dilediğiniz vakit taslağınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca, bulanık arka plan ve ses geliştirme özellikleri, video ve slayt gösterisini daha cazibeli hale getirir.

Paylaş:
Kare temalar ve kırpma modu yok, kullanıcılar için özelleştirildi. Videolarınızı sosyal ağda kolayca paylaşın. Düğün günü, doğum günü, sevgililer günü, cadılar bayramı, noel benzer biçimde hususi anlarınızı kaydedebilirsiniz…

Bu film düzenleyici ile fotoğraflar, müzik ve öteki öğelerle video kurmak kolay ve eğlenceli hale geliyor. Videolarınızı altyazılar, temalar, geçişler, çıkartmalar, karalamalar ve hemen hemen istediğiniz her şeyle yaratıcı ve kişiselleştirilmiş bir biçimde güzelleştirebilirsiniz.

Filmigo ile alakalı herhangi bir öneriniz yada sorunuz varsa, lütfen bizimle [email protected] adresinden iletişime geçin.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.