Hepsiemlak–Ev Emlak İlanları Apk İndir

22.04.07.06.47.4001856

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 19,803
Sürüm
22.04.07.06.47.4001856
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
57M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hepsiemlak–Ev Emlak İlanları Apk İndir

Ev, işyeri, yazlık, villa, yazıhane kısacası bütün emlak ilanı arama süreçlerinde Hepsiemlak Android Mobil Uygulaması sizlerle.

Satılık ve kiralık daire, işyeri, arsa, devremülk, gezinsel işletme şeklinde birçok kategoride ilanların olduğu Hepsiemlak Android uygulaması ile emlak ilanlarını kolayca inceleyebilir, isterseniz siz de duyuru yayınlayabilirsiniz. Yeni bir ev ya da işyeri ararken ilgili gayrimenkul ve çevresi hakkında ne kadar fazlaca şey bilirseniz, o kadar güvenli bir doğru bir seçim yapabilirsiniz. İşte Hepsiemlak, kiralık ya da satılık daire ve öteki mülk arayışlarınızda ömür kişiliğinize müsait mükemmel ev, yazıhane ya da işletmeyi keşfetmenize destek sağlar.
Kayıtlı Aramalarım Özelliği ile, Yeni İlanlardan İlk Siz Haberdar Olun
Hayallerinizi süsleyen evi bulma serüveninizde yanınızda olan Hepsiemlak, beklenti ve kriterlerinize en müsait ömür alanını bulabilmenizi sağlar. “Kayıtlı Aramalarım” özelliği sayesinde satılık, kiralık ev, işyeri ararken belirlediğiniz kriterleri kaydedebilirsiniz. Bu kriterleri kaydettiğiniz ve “Bana Haber Ver” servisimizden yararlanmak istediğiniz takdirde, seçim ve kriterlerinize en uygun duyuru sistemimize kaydolduğu zaman bildirim alırsınız. Böylece yeni ilanlardan ilk siz haberdar olur, kendi kriterlerinize uygun evi kolayca bulursunuz.
İlanları İster “Yakınınızda” İsterseniz de “Haritada” Arayın
Satılık ev ararken veya yeni işiniz için kiralık dükkân bakarken uygulamamızın dilediğiniz özelliğinden faydalanarak aralamanızı oluşturabilirsiniz.

Hepsiemlak–Ev

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.