Hayat Eve Sığar Apk İndir

2.4.2

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 240,017
Sürüm
2.4.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
80M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hayat Eve Sığar Apk İndir

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafınca Türkiye bölgesi sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek istila hastalık ile alakalı riskleri minimum seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafınca vatandaşlara sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranız ile doğrulama yaparak adım adım size sorulan soruları cevaplayıp, koronavirüs hastalığı anlamında vermiş olduğunuz şikayetlerinize nazaran değerlendirilerek iyi mi davranmanız gerektiğine bakılırsa yönlendirme alabilirsiniz. Vermiş olduğunuz cevaplara göre yönlendirmeler sadece teklif niteliği taşımaktadır ve nihai bir sonuç/kesinlik içermemektedir, öneri niteliğindedir.

Aynı zamanda harita üstünde hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabilir, evde yalıtım, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebilirsiniz.

Hayat Eve Sığar 2022 APK Ücretsiz İndir

Aşı kartında geçişlik bilgisinin de yer almasını isterseniz geçişlik numarasını yazarak dahil edebilirsiniz. Aşı kimliğinde yer alan QR kod okutulduğunda sistem kartın doğruluğunu test etmektedir.

Uygulama, temaslı yada enfekte olmuş kişileri izleyerek covid-19 hastalığının yayılmasını azaltmayı amaçlamaktadır. Kişilerin gezi etmeye veya kamusal alanlara girmeye müsait olup olmadığını belirlemek amacıyla güncel enfeksiyon durumunu yada enfeksiyon geçmişini doğrulayan bir uygulamadır.

Bu tatbik ile ‘Kontrollü Sosyal Hayat’ geçişi sağlanabilecektir.
Sağlıklı günler dileriz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.