Funimate Video Editor Maker 2022 APK İndir

12.6

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 1,086,512
Sürüm
12.6
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
212M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Funimate Video Editor Maker 2022 APK İndir

Funimate, mobil cihazlarda bulabileceğiniz en iyi video düzenleme uygulamasıdır! Kolayca gelişmiş video düzenlemeleri oluşturan milyonlarca Funimate kullanıcısına katılın. Funimate ile sahip olduğumuz benzersiz ve gelişmiş düzenleme özellikleri sayesinde çok hızlı bir şekilde PRO düzenlemeleri oluşturabileceksiniz.

Harika Hayran Düzenlemeleri oluşturun veya geçişler, özel animasyonlar, video ve metin efektleri ve filtreler gibi benzersiz video özellikleriyle serbest videolarınızı renklendirin. Yaratıcılığınızı sergilemek ve binlerce seçenekle öğe kitaplığımızdan arkadaşlarınızı şaşırtmak için videonuza çıkartmalar, arka planlar ve bindirmeler ekleyin.

Funimate üzerinde oluşturduğunuz videoları TikTok, Instagram, Snapchat, Musically üzerinde paylaşabilir, arkadaşlarınızı şaşırtabilir ve takipçi kazanabilirsiniz! Funimate topluluğuna katılmak ve öne çıkma şansı yakalamak için Funimate’te paylaşım yapmayı da unutmayın!

Not: Funimate kullanıcıları, benzersiz Funimate video efektlerini kullanarak yaptıkları yaratıcı videolar sayesinde TikTok gibi sosyal medyada daha sık öne çıkıyor!

Uzman olmasanız bile, Funimate, yalnızca cep telefonunuzla gerçekten PRO görünen gelişmiş çok katmanlı düzenlemeler oluşturmanıza olanak tanır.

Funimate’te şunları bulabilirsiniz:

Etkileyenlere ve ünlülere takdirlerini ve sevgilerini göstermek için Fan Edit videoları;

Harika metin efektleri, AI efektleri ve video efektleriyle dudak senkronizasyonu, dans ve serbest stil videoları;

Kullanıcılarımızın en sevdikleri anime ve manga karakterleriyle yaptıkları harika anime düzenlemeleri;

Oyun becerilerinizi sergilemek için oyun düzenlemeleri;

Ve daha fazlası…

EN İYİ VİDEO DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ

GEÇİŞLER: Düzenlemeleriniz için tek bir dokunuşla ekleyebileceğiniz harika geçişler! Takipçilerinizi şaşırtmak için en iyi video geçişlerine sahibiz. Sadece resimlerinizi ekleyin amp; videolar ve sadece birkaç dokunuşla profesyonel görünümlü video geçişlerine sahip harika bir video oluşturabilirsiniz.

ELEMENT KÜTÜPHANESİ: Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce öğeye sahip öğe kitaplığımızdan bindirmeler, çıkartmalar ve arka planlar ile video düzenleme daha da eğlenceli. Ayrıca Funimate ile harika müzik videoları, dudak senkronizasyonu videoları veya ağır çekim videolar oluşturmak için yüzlerce emoji kullanabilir ve videolara metin ekleyebilirsiniz.

Funimate Video Düzenleyici

Funimate Video Editor

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.