Fenerbahçe SK APK 2022

4.5

HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 33,237
Sürüm
4.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
26M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Fenerbahçe SK APK 2022

Sen mücadelecisin, sen savaşçısın, sen kararlısın, sen yaratıcısın ve sen fedakarsın. Bitmek bilmeyen tutkunla, yüreğinde sönmeyen ateşinle, ruhuna işlenmiş aşkınla sen Fenerbahçe taraftarısın!

Durmayan, susmayan, sınırlara sığmayan, sevdamıza gönül vermiş taraftarımızı resmi uygulamamıza bekliyoruz.

Fenerbahçe App ile yeni bir hikaye seni bekliyor!

Uygulama içinde yer edinen armaları biriktirerek ne kadar tutkulu bir yandaş bulunduğunu bizlere gösterebilirsin. Unutma, asla beklemediğin anlarda armalara yenileri eklenecek ve sana yepyeni deneyimler sunacak.

Sporcularımıza ve yöneticilerimize hususi sorular sorabilirsin.

Birbirinden keyifli anketlerimizi yanıtlayabilir, sporcularımızdan sana hususi videolu mesajlar alabilirsin.

Uygulamamızın ana sayfasında kulübümüze ilişkin güncel haberleri ve paylaşımları görebilirsin.
Fenerbahçe App uygulamamızın içinde artık Dijital Tribün Kanalı da var. Tüm telefonlar tek yürek Fenerbahçe diyecek. Sen de uygulamamız sayesinde cep telefonunun flaşını, ekranını, sesini ve vibrasyon özelliklerini kullanarak Fenerbahçe’nin dijital tribününe dahil olabilirsin.

Stadyumda veya evinde, Fenerbahçe App ile senkronize canlı gösteriler ve tezahüratlar yapabilir; Fenerbahçe’ye desteğini gösterebilirsin.

Fenerbahçe SK Güncel Apk İndir

Maç gününe dair detayları, kadroları ve maç başladığı andan itibaren de maçın anlatımını canlı olarak takip edebilirsin. Tabii ki Maçın Mohikanı’nı da sen seçeceksin. Bu seçimin sana muhtelif süprizler kazandırabilir.

Cüzdan bölümünde işyeri ve aidat ödemelerini kolaylıkla halledebilir; Fener Ol diyerek kulübüne destek olabilirsin. Ayrıca hesaplar arası TL gönderimi yapabilir; TL isteyebilir ve TL gönderebilirsin. Uygulama içerisinde FB Token kartını aktifleştirerek sana hususi faydalardan yararlanabilir; daha ilkin deneyimlemediğin faydalarla karşılaşabilirsin.

Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyesi olarak, Fenerium’dan alışveriş yaparak, hususi içerikler izleyerek, okutacağın QR kodlarla, Fenerbahçe bilgini ölçen sorulara doğru yanıt vererek, fenerbahce.Org üyesi olarak ve daha pek fazlaca yolla Fenerbahçemizle interaktif şekilde iletişimde olarak KNRY puanlar kazanabilir ve kazandığın bu puanlarla resmi uygulamamızın sunmuş olduğu ayrıcalıklar dünyasında kendi yerini belirleyebilirsin.

Sana özel bu ayrıcalıkların, kampanyaların ve fırsatların tamamını görmek için sen de Fenerbahçe App’i indirebilirsin. Sen, ben, o değil; biziz! Bizler gücünü kısılan seslerden, ıslanmış formalardan, tekmeye kafa atanlardan, Fenerbahçe’ye hasta olanlardan alan sarı laciverte gönül vermiş taraftarlarız!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.