FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi 2022 APK İndir

2.5.1

HEMEN İNDİR
3.7/5 Oylar: 261,572
Sürüm
2.5.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
32M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi 2022 APK İndir

FaceLab fotograf düzenleyici, mükemmel yüz filtreleriyle en iyi parasız yaşlandırma programı ve cinsiyet değiştirme uygulamasıdır. Yaş değiştirici tatbik, anında daha yaşlı veya daha genç görünmenizi sağlar. Gelecekte iyi mi görüneceğinizi merak ettiğinizde, tek dokunuşla yaşlanma filtresi ile kendinizi yaşlandırın. Yaşlı adam filtresi ile anında sakal ve kırışıklıklara sahip olabilirsiniz. FaceLab, cinsiyet değiştirebileceğiniz ve karşı cins olarak güzel bir resim çekebileceğiniz görkemli bir cinsiyet değiştirici sunuyor. Yüz tertip programı, resminizin filtreden önceki ve sonraki halini kıyaslamak için kolaj ve fotograf tevhit özelliklerini sunar. Çarpıcı fotograf kolajınızı Instagram, Facebook, Whatsapp, Snapchat, TikTok, VK ve Pinterestte paylaşarak oldukca sayıda beğeni alın.

İnanılmaz Yüz Yaşlandırma Programı:
FaceLab, sizi yaşlandırmak için mükemmel resim filtreleri sunar! Beni yaşlandır özelliği, sizi saniyeler arasında sempatik bir yaşlı adama yada yaşlı hanıma dönüştürür. Önce fotograf galerinizden güzel bir resim seçin yada FaceLab selfie kamerasını kullanarak selfie çekin. Resminizi FaceLab ile boyutlandırın bu sayede toplumsal medyada paylaşırken kırpmak zorunda kalmazsınız. Gerçek hayatta yaşlanmadan gelecekte iyi mi yaşlanacağınızı keşfedin.

Zombi Fotograf Düzenleyici:
Zombi olmak için hemen zombi filtrelerini deneyin! Arkadaşlarınızı korkutmak için fotoğrafları anında zombileştirin ve toplumsal medyada paylaşın. Beni zombi yap efektine bayılacaksınız! Özel zombi fotoğraf tertip araçları sizleri bekliyor.

Cinsiyet Değiştirme Programı:
Forograf düzenleyici harika bir cinsiyet değiştirici filtre sunar, böylece saniyeler içinde karşı cins benzer biçimde görünebilirsiniz! Kendinizi bir erkek ya da hanım olarak görmek çok komik. Sihirli fotoğraf uygulaması, cinsiyeti değişiklik yapmak ve bir yaşlıya dönüşmek için en iyi neticeleri gösterir. Saniyeler arasında uzun saçlı güzel bir kadına veya havalı sakallı bir adama dönüşün!

Gençleştirici Yüz Filtresi:
FaceLab ile istediğiniz kadar gençleşebilirsiniz.

FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi 2022 APK Ücretsiz İndir

Fotograf Birlestirme Uygulaması:
Şaşırtıcı yaşlandırıcı yüz filtreleri ve cinsiyet değiştirme efekti uyguladıktan sonrasında; komik Instagram gönderileri oluşturmak için çarpıcı resimlerinizi kolaj yapın.

AI Yüz Düzenleyici:
Selfie rötuşlamak için en iyi gençlik ve yaşlılık uygulaması, sadece saniyeler içinde Photoshop efekti sunuyor. Fotoğraf filtreleriyle resimleri bir ustalaşmış şeklinde düzenleyin ve saç stilinizi değiştirin.

Selfie Kamera Efektleri:
Yapay zeka teknolojisi yardımıyla eğlenceli filtreleri direkt yüzünüzde görmek için selfie çekin! Selfie kamera efektleriyle yaşlanmak ve gençleşmek çok kolay.

Yağlı Boya Filtresi:
Selfielerinizi sanat eserine dönüştürmenin en eğlenceli hali için. FaceLab, mükemmel sanat filtrelerini deneyin. Yağlı boya filtreleri sayesinde resminizin bir tablo şeklinde görünmesini sağlayın.

Karikatür Oluşturma:
Karikatür fotograf düzenleyici, birçok komik karikatür filtresi sunar. Kendinizi bir çizgi film yahut bir avatar olarak görmek için fotoğrafları komik çizgi film efektleriyle editleyin.

Karizmatik Sakal Filtresi:
Sakal ve bıyık bırakamıyorsanız, FaceLab resim düzenleyicisinin sunmuş olduğu harika sakal efekti tam size nazaran. Şaşırtıcı sakal uygulamasının nefes kesici filtrelerle arzu ettiğiniz görünümü elde edin.

FaceLab resim düzenleyici, AI tarafından desteklenen en iyi yüz düzenleme uygulamasıdır, yaş değiştirici ve birçok yaşlılık filtresi ile gelir. Muazzam filtreler ile istediğiniz vakit yaşlanabilir ve cinsiyetinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları zombileştirmek için birçok zombi efekti mevcuttur. Yaşlanmış gülünç resminizi Instagram, Facebook, Whatsapp, Snapchat, Tik Tok, VK, Tumblr, Flickr ve Twitterda paylaşın!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.