Ev inşa et Apk İndir

1.1.4

HEMEN İNDİR
3.7/5 Oylar: 1,203
Sürüm
1.1.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
22M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ev inşa et Apk İndir

Ev binasının ne işe yaradığını ve hayalinizdeki evi nasıl inşa edeceğinizi bilmek ister misiniz? O halde bu oyun tam sana gore! Bina oyunlarını seven bütün çocukları, harika inşaat oyunları dalmış yaratıcı fikirlerini somutlaştırmaya çayır ediyoruz. Çocuklar için eğitici oyun serisindeki yeni oyunumuzla tanışın – “Bir ev inşa edin!”
Evler inşa etmek oyun benzersizdir. Çocuğunuzun yaratıcı potansiyelini ortaya çıkarmasına, hayal gücünü kullanmasına, bir binanın ne olduğunu ve insanların bir inşaatçı, marangoz, ressam ve ötekiler şeklinde önemli ve ilginç mesleklerden harbiden neye ihtiyacı olduğunu anlamasına yardımcı olacaktır.
Bu keyifli ve renkli oyunda çocuklarınız çeşitli komik karakterler için muhtelif malzemelerden evler inşa etmek zorunda kalacaklar – maymunlar, penguenler, tavşanlar, oyuncak ayılar ve oyunumuzun diğer kahramanları. Her karakterin evinin kendine has özellikleri vardır ve evladınız onu çeşitli malzemelerden inşa edecektir – çubuklar, buz, saman ve tuğlalar ve bu evlerin bulunduğu bölgeyi geliştirmek.

Ev inşa et Apk Full download

Aksine, inşa etmeye başla! Oynayın, herkese dünyadaki en iyi minik inşaatçı olduğunuzu kanıtlayın!
 
 
Sitemizi ziyaret ettiğinizden inanın http://yovogames.Com
Twitter: https://twitter.Com/YOVOstudio
Facebook: https://feysbuk.Com/yovogames

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.