Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

European War 7: Medieval MOD APK, ünlü mobil oyun yayıncısı EasyTech tarafından geliştirilen bir strateji oyunudur. Bu oyunda, tüm Orta Çağ Avrupasını fethetmek için bir orduya liderlik edeceksiniz.

European War 7 Medieval HİLE

European War 7: Medieval Nedir ?

Yetenekli bir general olun, nefes kesici savaş alanlarını hissedin, çalkantılı Avrupa kıtasını fethedin ve kendi imparatorluğunuzu kurun.

Oyun tamamen ortaçağ Avrupası’nda geçiyor. Amacınız ise çeşitli stratejiler oluşturarak diğer Avrupa ülkeleri fethetmek olacak. Zamanla imparatorluğunuzu kurup genişletmeye başlayacaksınız.

European War 7, yüzlerce farklı ulus ve medeniyetle 120’den fazla savaş sunuyor. Oyuncular çeşitli savaşlara katılarak heyecan verici oyun deneyimi yaşayabilirler.

European War 7 Medieval2 sınırsız para

European War 7 oynamaya başlarken, karakterlerinizi istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Her kahramanın kendisine göre bir gücü ve yeteneği vardır, bu yüzden güçlü bir ordu kurmaya dikkatlice karar vermelisiniz. Farklı silahlı kuvvetlere sahip binlerce yetenekli general, kullanmanız için sizi bekliyor ve tüm ordular her zaman savaşmaya hazır ve emrinizi bekliyor. Ordunuzu daha güçlü hale getirmek için askerlerinizi yükseltebilirsiniz.

European War 7 deOyuncular, birçok farklı türde silah cephaneliğine sahiptir. Gerçek bir Avrupa savaşı göstermek için her türlü silah mevcut. Ayrıca oyuncular, rakiplerini yenmek, kaleleri daha hızlı ve daha kolay ele geçirmek için daha yıkıcı güce sahip daha fazla yeni silahın kilidini açabilir. Oyun birçok modern silah türlerine ev sahipliği yapıyor.

European War 7 Medieval3 mod apk indir

Oyunda birçok yeni toprakları ziyaret edeceksiniz. Ayrıca burada günlük yaşam için bir fikir edinebilir, geçen yüzyılın zorluklarını görebilir ve bunlardan öğrenebilirsiniz. Yeni keşiflere karşı çeşitli engeller karşınıza çıkacak, yeni mücevher türleri keşfedeceksiniz.

European War 7: Medieval Mod Apk İndir

European War 7: Medieval, günlük olaarak rahatça oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Oyunda Avrupa’nın uzun soluklu fethi, her oynayabileceğiniz beklenmedik savaşlar içerir.

Un comentario en "European War 7: Medieval v1.4.4 MOD APK"

  1. Kaan Diyor:

    Oyunu kaydetmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.