Dream League Soccer 2022 APK İndir

9.12

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 6,006,491
Sürüm
9.12
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
507M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dream League Soccer 2022 APK İndir

Dream League Soccer 2022 yeni görünümü ve yepyeni özellikleriyle seni aksiyonun tam merkezine koyacak! 4000ü aşkın FIFPro™ lisanslı oyuncu arasından hayalindeki takımı oluştur ve dünyanın en iyi futbol takımlarına karşı yeşil sahada savaşım et! Bir taraftan oyundaki sekiz kümede üst sıralara tırmanırken bir taraftan da hareket yakalama teknolojisiyle oluşturulan 3D oyuncu hareketlerinin, sürükleyici maç yorumlarının, takım özelleştirmelerinin ve daha pek oldukça özelliğin tadını çıkar. Bu oyun artık her zamankinden de güzel!

HAYALİNDEKİ TAKIMI OLUŞTUR
Kevin De Bruyne ve Sergiño Dest benzer biçimde star oyuncularla kontrat imzalayarak rüya şeklinde bir takım oluştur! Tarzını geliştir, oyuncularını iyileştir, küme sıralamasını tırmanırken karşına çıkan tüm takımlarla boy ölçüş. Efsanevi Kümeye yol alırken stadyumunu birinci sınıf tesislerle donat. Bunları başaracak azme haiz misin?

GELİŞTİRİLMİŞ YENİ OYNANIŞ
Yeni animasyonlar ve geliştirilmiş yapay zeka sayesinde mobildeki en sürükleyici futbol tecrübesini senin için hazırladık. Bugüne kadarki Dream League Soccer tecrübesi seni bekliyor. Dream League Soccer 2022, bu sporun reel ruhunu en iyi yakalayan futbol oyunu.

BAŞARI İÇİN TASARLANDI
Bugüne kadarki en alımlı Dream League Soccer tecrübesinin keyfini çıkar! Saç şekli ve giyim şeklinde pek fazlaca değişik seçeneği kullanarak yöneticinin görünümünü özelleştir. Geliştirilmiş yeni grafik motoru sayesinde hayalindeki ekip asla olmadığı kadar güzel görünecek!

DÜNYAYI FETHET
Dream League Live ile kulübünü dünyanın en iyi takımlarıyla yüz yüze getir.

Dream League Soccer 2022 Apk Ücretsiz İndir

* Bu oyun bir internet bağlantısı gerektirir ve üçüncü parti reklamlar içerir.

BİZİ ZİYARET ET: www.Ftgames.Com
BİZİ BEĞEN: facebook.Com/dreamleaguesoccer
BİZİ TAKİP ET: twitter.Com/firsttouchgames
BİZİ İZLE: youtube.Com/firsttouchgames

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.