Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Construction Simulator 3 APK 2022

Popüler Construction Simulator 2 ve Construction Simulator 2014ün devam oyununda, pastoral bir Avrupa kasabasını meşhur markaların resmi lisanslı araçlarıyla keşfedin: Caterpillar, Liebherr, CASE, Bobcat, Palfinger, STILL, MAN, ATLAS, Bell, BOMAG, WIRTGEN GmbH, JOSEPH VÖGELE AG, HAMM AG ve MEILLER Kipper. Değişik ve zorlu kontratları üstlenin. Yollar ve evler yapmış olup onları onarın. Şehrinin silüetini şekillendirin ve araç filonuzu genişletin. Tamamen yeni bir haritayı keşfedin ve büyüyen şirketinizle yeni kontratlar ve araçlar açın.

CONSTRUCTION SIMULATOR AVRUPAYA GİDİYOR
Pastoral Alp Dağlarının eteklerini çağrıştıracak şekilde tasarlanmış 10 km²lik bir haritayı keşfedin ve üç farklı bölgede oynayın: Şirketini kuracağın köy, geniş bir endüstri bölgesi ve modern bir kasaba. Kontratlar arasındaki boş vakitlerinizi serbestçe araç sürmeye uygun açık dünyayı keşfetmek için kullanın.

Construction Simulator 3 2022 APK Ücretsiz İndir

Artık Construction Simulator 3ün keyfini vasıta içinden çıkarabilir ve devasa makineleri test etmenin nasıl birşey olduğunu ilk elden edinim edin.

14 MARKADAN 50DEN FAZLA ARAÇ
Çok miktarda vasıta sizi bekliyor! Her iş için en müsait aracı seçin: Yol yapım ve tamir projelerine Caterpillar, BOMAG yada WIRTGEN GmbH, VÖGELE AG ve HAMM AG marka makineler ile meydan okuyun. İlk kere kullanılacak makineler: Bobcatten E55 kompakt ekskavatör veya T590 mini dozer toprağı taşıma işini çocuk oyuncağına döndürecek! MAN TGX kamyonunun direksiyonuna geçin ve mahalli çakıl ocağını yahut malzeme tedarikçisini ziyaret edin ve Liebherr 150 EC-B 8 kule vinci ile yeni yükseklikleri keşfedin.

70DEN FAZLA YENİ KONTRAT
İşteki yeteneklerinizi kanıtlayın: Construction Simulator 3de Bavyera seçimi küçük aile evlerinden endüstriyel ambarlara ve gökdelenlere kadar 70den fazla zorlu kontrat, senden tüm kabiliyetlerini ve dikkatini talep ediyor. Bozulmuş yolları yenileyin ve geniş vasıta filonu kullanarak her bir mücadelede ustalığınızı gösterin. Yaptığınız eşsiz işlerle Neusteinin silüetini şekillendirin!

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.