Construction Simulator 2 2022 APK İndir

1.14

HEMEN İNDİR
4.0/5 Oylar: 12,784
Sürüm
1.14
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
35M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Construction Simulator 2 2022 APK İndir

Construction Simulator 2de kendi inşaat şirketini kur ve Caterpillar, Liebherr, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS, Mack Trucks, Meiller Kipper ve Kenworth marka 40 özgün lisanslı inşaat aracının direksiyonuna geç. Construction Simulator 2014ün bu popüler devam oyununda dilediğince kaz, kocaman vinçleri kullan, inşaat malzemelerini yükle, beton dök ve Westside Plains şehrinin sokaklarını asfaltla kapla. Construction Simulator 2 seni ABDye götürüyor ve yol inşaatı ve ihtiyaçlarını karşılayacak inşaat araçları ile birlikte tonla sözleşme öneri ediyor. Yeni bölgelere açıl, filonu genişlet ve 60tan fazla coşku verici ve sıkıntılı inşaat kontratında ustalığını göster.

CONSTRUCTION SIMULATORIN 40 OTOMOBİL VE MAKİNELİK GENİŞ ARAÇ FİLOSU filosu Caterpillar, Liebherr, Palfinger, Bell Equipment, STILL, ATLAS, Mack Trucks, Meiller Kipper ve Kenworth marka özgün lisanslı vasıta ve makine. Kenworth marka T880in yanı sıra CAT marka D8T paletli traktör, 430F2 bekolu yükleyici veya 745C belden kırmalı kamyon, Palfinger marka PK 27002 SH yükleme vinci, Liebherr marka 81K kule vinç ve LTM 1300 gezici vinç, ATLAS marka L310 tekerlekli yükleyici ve Bell Equipment marka B45E belden kırmalı kamyonu kullan.

SON DERECE BAŞARILI CONSTRUCTION SIMULATOR 2014ÜN DEVAMI Akıllı telefonunda yada tabletinde şimdiye kadar yapılmış en pahalı inşaat simülatörü deneyimini yaşa.

60TAN FAZLA FARKLI İNŞAAT KONTRATI Westside Plainsi keşfet ve malların ve makinelerin nakliyesi, yeni apartmanlar inşa etmek, kanalları onarmak ve daha pek çok kontratın yanı sıra parçalanmış yolları onarım etmek, yine bir demiryolu köprüsü inşa etmek, minik bahçe işleri, yeni konutlar ve endüstriyel binalar inşa etmek de dahil 60tan fazla coşku verici ve zorlu inşaat kontratında ustalığını göster.

KENDİ İNŞAAT ŞİRKETİN Birikimlerini kendi şirketini oluşturmak için yatırıma dönüştürdüğünde Westside Plainste yeni yerleri keşfetmeye ve uçsuz bucaksız Construction Simulator 2 dünyasında çok daha büyük ve çok daha kârlı inşaat kontratları almaya başlayabilirsin.

Construction Simulator 2 Apk Full

Özel amaçla üretilmiş CAT marka makineler ile oyunu yeni bir açıdan tecrübe et ve inşaat sahasında eskisine gore çok daha çeşitli iş gününün keyfini çıkar.

MOBİL CİHAZLAR İÇİN OPTİMİZE EDİLMİŞ GERÇEKÇİ İNŞAAT ARAÇLARI SÜRÜŞ DENEYİMİ Yatırmalı yada kaydırmalı direksiyonu kullan ve dilediğin biçimde ayarla.

KENDİ DİLİNDE OYNA Construction Simulator 2 aşağıdaki dilleri desteklemektedir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Brezilya Portekizcesi, Türkçe, Japonca, Felemenkçe, Rusça, Korece.

Bizi en iyi oyun deneyimi ve haberler için takip et: http://feysbuk.Com/ConstructionSimulator

BİZİ ZİYARET ET: http://www.Bau-simulator.De/en

Aklında herhangi bir sual mu var? O hâlde kapsamlı SSS bölümümüze göz at: http://www.Bau-simulator.De/en/faq

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.