Clash Royale için Görseller APK İndir

1.0.0

HEMEN İNDİR
4.0/5 Oylar: 1,240
Sürüm
1.0.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
12M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Clash Royale™ için Görseller APK İndir

Duvar Kağıtları Clash Royale™ içinyi tıkladıysanız, sadık bir Clash Royale hayranısınız! Clash Royale dünyasına telefon duvar kağıtları devralın ve Baby Dragon duvar kağıtları, Goblin duvar kağıtları, PEKKA duvar kağıtları ve daha birçoğunu Android™ için güzel duvar kağıdı olarak ayarlayın.

Clash of Clans™ ve Clash Royale taraftarları, şimdi bu oyunlara duydukları tutkuyu göstermenin mükemmel bir yolunu buluyor. Duvar Kağıtları Clash Royale™ içinyi kullanın ve PEKKA duvar kağıdı nı Clash Royale duvar kağıdı olarak ayarlayın veya bir Goblin duvar kağıdı bulun ve bunu Android için şaşırtıcı telefon duvar kağıtları olarak kullanın.

İki şey 100% doğrudur – Duvar Kağıtları Clash Royale™ için, güzel telefon duvar kağıtları Androidinizde olmalıdır ve arena girdikten sonrasında oynamayı bırakamazsınız! Duvar Kağıtları Clash Royale™ içinyi indirin ve en sevdiğiniz oyunların tadını her zaman çıkarın!

DUVAR KAĞITLARI CLASH ROYALE™ IÇIN ÖZELLIKLERI:

Android™ için bütün telefon duvar kağıtları parasız kullanılabilir
HDnin tümü arka plan duvar kağıtları 1920×1080 ve üzeri çözünürlükte yüksek kaliteye sahiptir
Ana monitör olarak ayarla
Ekranınızı sığacak halde duvar kağıtları özelleştirme
Telefonlar, tabletler ve diğer Android mobil cihazlardaki bütün ekran çözünürlüklerini dikey modda ve yatay modda destekliyoruz
quot;Paylaşquot; düğmesiyle bir arkadaşıma güzel duvar kağıtları gönder

Telefonunuzu kişiselleştirmek için en iyi telefon duvar kağıtları arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Kanalımızda sunduğumuz yüksek çözünürlüklü arka plan duvar kağıtları çeşitliliği, her insanın beğenisi için Android için en az bir tane parasız telefon duvar kağıtları uygulaması barındırıyor!
Galeriye bakın ve en fazlaca hoşunuza giden arka plan duvar kağıtları nı bulun. Bir vakit kullandıktan sonra daha serin duvar kağıtları bulmak ve tekrar Android cihazınız için daha iyi bir telefon arka planı kura çekmek için yeniden fotoğraflara bakın.
Mevcut ruh halinize bağlı olarak kullanabileceğiniz o denli oldukca serin telefon duvar kağıtları var. Güzel duvar kağıtları ve arka plan telefon duvar kağıtları ile daha çok tema bulmak için Android için parasız duvar kağıtları ile kanalımızı ziyaret edin.
Mobil için Duvar Kağıtları Clash Royale™ için ücretsizdir ve sonsuza dek serbest kalacaktır. Keyfini çıkarın!

DUVAR KAĞITLARI CLASH ROYALE™ IÇIN UYUMLULUĞU:

Duvar Kağıtları Clash Royale™ için uygulaması şu Android telefonları üstünde test edilmiştir ve uyumludur: Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7 Kenar, Samsung Galaxy S8 Plus, Huawei P10, Huawei Mate 9, HTC 10, LG G6 ve HTC Desire 650.

DUVAR KAĞITLARI CLASH ROYALE™ IÇIN TELİF HAKKI:

Uygulamanın Kodu, Mike Penzin (https://mikepenz.Com) Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International Licenseın projesine dayanmaktadır.

Clash Royale™ için Görseller Apk Full indir

Com/mikepenz/wallsplash-android adresinden edinilebilir. İçerik, ilgili yazarların telif hakkı, her resim tatbik arasında yatırılır.

Android, Google Inc.In ticari markasıdır. Duvar Kağıtları Clash Royale™ için, Google Inc tarafınca onaylanmış veya onunla bağlı değildir.

Clash of Clans ve Clash Royale bütün hakları Supercell aittir. Duvar Kağıtları Clash Royale™ için ilişkin içeriklerin hiçbirinin Supercell ve Supercell ile bağlayıcılığı yoktur.
Tüm görsel dosyalar, karakterler ve logonun telif hakları Supercell aittir. Kullanım hakları Fan İçerik Politikası ile korunmaktadır. Daha fazlası için : www.Supercell.Com/fan-content-policy

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.