Barbie Dreamhouse Adventures APK İndir

2022.2.0

HEMEN İNDİR
4.0/5 Oylar: 964,761
Sürüm
2022.2.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
61M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Barbie Dreamhouse Adventures APK İndir. Kendi Barbie DreamHouse deneyiminizi yaratın! Her odayı tasarlayabilirsiniz.

En yakın arkadaşlarım, yavrularım ve Blissa ile tanışın! DreamHouse’da bir dizi eğlenceli aktivite için bize katılın: fırıncılık, yemek pişirme, dans, makyaj, tasarım, moda veya epik havuz partileri! Dışarı çıkın ve daha da eğlenceli aktiviteler için pembe üstü açık arabamla Malibu’yu keşfedin. Ayrıca, resmimi hazırlamak için beni ve arkadaşlarımı modaya uygun görünümlerle giydirin! Her şeyin mümkün olduğu Dreamhouse’daki heyecan verici maceralarda bizi takip edin!

Barbie Dreamhouse Adventures APK İndir Download

HAREKETE GEÇELİM
Harika duvar kağıtları ve göz kamaştırıcı dekorasyonlarla her odayı tasarlamama yardım et. Onu kendi Dreamhouse’un yap! Hazır, hazır, stil!

EN HAVA ARKADAŞLAR
En iyi arkadaşlarımla tanışın: Barbie quot;Brooklynquot; Roberts, Renee, bir spor fanatiği; Daisy, yetenekli bir DJ; Bir bilim aşığı olan Teresa; Nikki, hevesli bir moda tasarımcısı ve tek Ken. Artı, eğlenceyi seven kız kardeşlerim: Skipper, Stacie ve Chelsea! Ailem bile Bay ve Bayan Roberts maceraya katılıyor!

YİYECEKLER
Neden harika mutfağımda bana katılmıyorsun? Yemek pişirmek için çok lezzetli tarifler var! Skipper ile pasta yapmaya başlayın ve herkesin görmesi için lezzetli tariflerinizi BarbieGram’a gönderin! Mmm… Kokladığım o kekler mi?!

GİYDİRME
Herhangi bir moda ipucu var mı? Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla kıyafet var! Güzel elbiseler giydirin veya süper rahat pijamalar giyin, herkes için bir kıyafet var. En havalı kıyafete sahip olmak için Nikki’den moda tavsiyesi isteyin!

SAÇ MODELLERİ
Bir makyaj için hazır olun! Dreamhouse’da bir kuaför salonu var ve tonlarca farklı saç modeli tasarlayabilirsiniz! Teresa ile bir kız makyaj günü geçirin ve yeni görünümünüze ekleyebileceğiniz tüm harika aksesuarlara göz atın!

BAZI ŞIMARTMA ZAMANI
Pembe üstü açık arabayı çıkar ve Malibu Nail Spa’ya bir bak! Renee’yi yanınıza alın ve kızların gününü dışarıda geçirin! Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda renk, desen ve çıkartma ile kendi tırnak tasarımınızı yaratın!

YAZ SAATLERİ
AMAN TANRIM! Malibu Plajı sonunda açıldı! Dalmak, yüzmek, ızgara yapmak, dinlenmek veya kumdan kale yapmak? Hepsini yapabilirsin! Köpek yavrularına bile kumsalda izin verilir! Chelsea ve Stacie ile Malibu dalgalarına binin ve harika bir mini oyunda en büyük sörf şampiyonunun kim olduğuna karar verin. Ken efsanevi havuz partilerinden birini verirken siz de Dreamhouse havuzunda rahatlayabilirsiniz!

PRENSES MACERASI
Malibu’daki özel bir etkinliğe içtenlikle davetlisiniz: Floravian Kalesi’ndeki Kraliyet Balosu! Balonun kraliçesi olmak için arkadaşlarımı ve kız kardeşlerimi kraliyet saç modeli ve elbiseleriyle prenses gibi hazırlayın!

ABONELİK DETAYLARI
– Bu uygulama aylık abonelikler sunar
– Kullanıcılara ücretsiz abonelik denemesi sunulabilir
– Yalnızca yeni aboneliklerde Google hesabı başına bir ücretsiz deneme
– Kullanıcıların deneme süresini kabul etmek için bir aboneliği seçmeleri gerekecek ve deneme süresi boyunca istedikleri zaman abonelikten çıkma hakkına sahip olacaklar. Abonelikten çıkmadıkları takdirde, deneme süresinden sonra kullanıcılardan otomatik olarak ücret alınacaktır.

Barbie Dreamhouse Adventures 2022 APK Ücretsiz İndir

Bu uygulama “ESRB Privacy Certified Kids’ Privacy Seal” almıştır. Gizlilik politikamızı şu adresten okuyun: https://budgestudios.Com/en/legal/privacy-policy/ veya Veri Koruma Görevlimize şu adresten e-posta gönderin: [email protected]

Bu uygulamayı kullanmak için internet bağlantısı gerekebilir

SON KULLANICI LİSANS ANLAŞMASI
https://budgestudios.Com/en/legal-embed/eula/

SORULARIM VAR?
Soru, öneri ve yorumlarınızı her zaman bekliyoruz. [email protected] adresinden bize 7/24 ulaşın

BUDGE ve BUDGE STUDIOS, Budge Studios Inc.’in ticari markalarıdır.

Barbie Dreamhouse Adventures © 2018-2021 Budge Studios Inc. Tüm Hakları Saklıdır.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.