Barbie Büyülü Moda – Giydirme Apk İndir

2021.2.0

HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 409,228
Sürüm
2021.2.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
37M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Barbie Büyülü Moda – Giydirme Apk İndir

Budge Studios™, bir prensese, deniz kızına, periye, kahramana veya hepsinin bir karışımına dönüşebileceğin Barbie™ Büyülü Modayı sunar! Güzel bir elbise tasarla, saçını şekillendir, parlak aksesuarlar ve renkli bir makyaj ekle! Büyülü yolculuğuna başlamaya hazır mısın? Barbie ile büyük hayaller kurduğunda her şey mümkün!

ÖZELLİKLER
• Çeşitli saç yöntemleri tasarla ve onun saçına renkli postişler ekle
• Büyülü görünümünü tamamlamak için peri masalına yakışır güzel bir makyaj uygula
• Tacını parlak taşlarla süsle ve parlak bir kolye yarat
• Prenses elbiseni ve ayakkabılarını kişiselleştir
• Deniz kızı kuyruğu, peri kanatları veya kahraman aksesuarları ekle… Tek boynuzlu atlar bile yapabilirsin!
• Yol süresince eğlenceli hediyeler içeren sihirli hediye kutularını aç

GİZLİLİK VE REKLAMLAR
Budge Studios, çocukların gizliliğini önemser ve uygulamaların gizlilik yasalarına müsait olduğunu garantiler. Bu tatbik, quot;quot;ESRB (Entertainment Software Rating Board) Privacy Certified Kids’ Privacy Sealquot;quot; sertifikasına sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen https://budgestudios.Com/en/legal/privacy-policy/ adresinden gizlilik politikamızı inceleyin veya [email protected] adresinden Veri Koruma Görevlimize e-posta gönderin.

Uygulamayı indirmeden önce, bu uygulamayı denemenin ücretsiz bulunduğunu sadece bazı içeriklere yalnızca tatbik içi satın alımlarla erişilebileceğini unutma. Uygulama içi satın alımlar gerçek parayla alınır ve ücret hesabınızdan alınır. Uygulama içi satın alım yapma hususi durumunu dönem dışı bırakmak veya ayarlamak için aygıt ayarlarını değiştir. Bu uygulamada Budge Studios tarafından gösterilen diğer uygulamalara, ortaklarımıza ve üçüncü şahıslara yönelik içeriksel reklamlar (ödüller için reklam seyretme özelliği de dahil olmak üzere) bulunabilir. Budge Studios bu uygulamada davranışsal reklamcılığa ve tekrar hedeflemeye izin vermemektedir. Uygulamada yalnızca bir anne baba geçidinin ardından erişilebilecek toplumsal medya linkleri da olabilir.

Barbie Büyülü Moda – Giydirme Apk Ücretsiz İndir

Bu fotoğraflar, uygulamadaki öteki kullanıcılarla veya Bulge Studios üstünden bağımsız üçüncü kişi şirketlerle asla paylaşılmaz.

KULANIM ŞARTLARI / SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ
Bu kontrat aşağıdaki bağlantıda bulunan Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesine tabidir: https://budgestudios.Com/en/legal-embed/eula/

BUDGE STUDIOS HAKKINDA
Budge Studios 2010 senesinde dünyanın her yerindeki evlatları yenilik, yaratıcılık ve eğlence ile eğitmek ve eğlendirmek amacıyla kurulmuştur.

Ziyaret edin: www.Budgestudios.Com
Beğenin: feysbuk.Com/budgestudios
Takip edin: @budgestudios
Uygulama tanıtımlarını izleyin: youtube.Com/budgestudios

SORUN VAR MI?
Sorularını, önerilerini ve yorumlarını memnuniyetle karşılarız. Bizimle [email protected] adresinden 7/24 kontakt kurabilirsin

BUDGE ve BUDGE STUDIOS, Budge Studios Inc.In ticari markalarıdır.

Barbie Magical Fashion © 2014 Budge Studios Inc. All Rights Reserved

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.