Asphalt 9 Legends 2022 APK İndir

Genel
4.4/5 Oylar: 2,432,464

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Asphalt 9 Legends 2022 APK İndir

Asphalt 9: Legendsta bir sürü internasyonal markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors şeklinde üst seviye üreticilerin elinden çıkmış meşhur arabaların direksiyonuna geç. Tek ve çok oyunculu modlarda, reel hayattan dinamik mekanlarda sürüşe çık, akrobasiler yap, artışlar yakala. Asphalt 8: Airborneun yaratıcılarından bir yarış adrenalini patlaması elinin altında!

Üst seviye hiper arabalar
Üst derslik markalardan yüksek süratli motorlu araçlar hazır, 70den fazlası toplaman için seni bekliyor. Dünyanın en ünlü marka ve üreticilerinin imzasını taşıyan bu arabaların hepsi itinayla seçildi, üstelik her biri kişiselleştirilebilir güzel duyu özelliklere sahip. Dünyanın dört bir yanında yarışacağın arabanı seçtikten sonra kaporta boyasını, jantlarını ve tekerleklerini kişiselleştirebilir veya üstüne değişik gövde parçaları monte edebilirsin.

Otomatik ve manuel yarış kontrolleri
Becerilerinin seviyesini yükselt ve manuel kontrolün sağlamış olduğu şaşmaz isabetlilikle sokaklarda bir ustalaşmış şeklinde yarış. Seyir modunu tercih ediyorsan arabanın direksiyonuna istikamet veren sürüş kontrol sistemi TouchDrive™ tam senlik, tek yapman gereken kararları almak ve zamanlamayı ayarlamak. Bu özellik sayesinde ortama, müzik ve ses efektlerine odaklanabilirsin.

Etkinlik ve Kariyer Modu
60tan fazla sezon ve 900den fazla faaliyet barındıran Kariyer Modunda reel bir sokak yarışı macerasına atıl. Asphalt 9un Etkinlikler kısmında deneyimleyebileceğin yeni meydan okumalar her zaman mevcut, ödüller de cabası.
Asphalttaki öteki oyunculara karşı yarışmak için sınırlı süreli etkinliklerde oynayabilir veya sürükleyici hikayelerde ilerleyebilirsin.

Yarış heyecanı
Gerçekçi yarış heyecanı ile Asphalt 9da arcade oyun tarzının en saf halini deneyimle. Yansıma/parçacık efektleri, HDR işleme, realistik ses efektleri ve meşhur müzik sanatçılarından eserler içeren şarkı listesi sayesinde kendini yarışa kaptırman güvence.

Çok oyunculu mod ve yarış kulübü
Çevrimiçi oldukca oyunculu modu arabanı reel sokak yarışı aksiyonunda kontrol edecek.
Dünyanın değişik yerlerinden rakip oyunculara –hem de istersen aynı anda 7sine– karşı kıran kırana bir yarış çıkar. Sürüş, drift, akrobasiler ile Kulübüne extra puanlar kazandır.

Asphalt 9: Legends APK 2022

Farklı mekanlarda birlikte oynayın ve yarışın, oldukca oyunculu Kulüp önder panosunda zirveye tırmanıp ödüllerin kilidini açın.
_____________________________________________

Resmi internet sitemizi ziyaret et: http://gmlft.Co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.Co/central

Bizi toplumsal medyada takip etmeyi unutma:
Facebook: http://gmlft.Co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.Co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.Co/SNS_IG
YouTube: http://gmlft.Co/GL_SNS_YT
Forum: http://gmlft.Co/A9_Forums

Gizlilik Politikası: https://www.Gameloft.Com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.Gameloft.Com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.Gameloft.Com/tr/eula

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.